Znaleziono 190 wyników

autor: gina
pt paź 21, 2022 4:23 am
Forum: Offtop
Temat: Kupno rolet do domu
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 123

Re: Kupno rolet do domu

A co powiecie na taką opcji, jak Refleksole Wrocław ? Czy warto byłoby z czegoś takiego skorzystać? Pytam, ponieważ poszukuję powoli rolety dla siebie i zaczęłam się zastanawiać nad różnymi rozwiązaniami. Co możecie powiedzieć mi o tego typu roletach?
autor: gina
pt paź 21, 2022 4:01 am
Forum: Offtop
Temat: Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 430

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

A czy ktoś z was kupował może zbiornik na ścieki w sklepie betonovyseptik.eu/ ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy u nich nie kupić dla siebie szamba. Firma ta jest producentem szczelnych zbiorników żelbetonowych, które mają szerokie zastosowanie.
autor: gina
pt paź 21, 2022 3:46 am
Forum: Offtop
Temat: Stomatolog
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 328

Re: Stomatolog

Skoro jesteśmy przy tym temacie warto też wspomnieć o klinice stomatologicznej stomatologkielce/pl , która też oferuje najróżniejsze usługi dentystyczne i w korzystnej cenie. Przede wszystkim tutaj macie pewność, że traficie na rzetelnych dobrych specjalistów, którzy zatroszczą się o was kompleksowo.
autor: gina
ndz paź 16, 2022 4:08 pm
Forum: Offtop
Temat: Gadżety reklamowe dla firm
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 177

Re: Gadżety reklamowe dla firm

Przy okazji również możecie zapoznać się z ofertami firmy manufakturakalendarzy/pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-ksiazkowe/kalendarium-dzienne/ , które według mnie też są bardzo atrakcyjne... U nich możecie zakupić naprawdę wartościowe gadżety reklamowe, które będą kształtować wasz wizerunek i uśw...
autor: gina
ndz paź 16, 2022 1:12 pm
Forum: Offtop
Temat: Okna do domu
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 146

Re: Okna do domu

A jak oceniacie firmę okćnario/pl/ ? Czy ktoś z was może ma jakieś doświadczenie z nimi? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy u nich właśnie nie kupić dla siebie okien. Słyszałam, że mają bardzo dobre.... Poza tym można u nich zamówić oka aluminiowe, plastikowe, drewniane, czy drewniano-alumi...
autor: gina
wt paź 04, 2022 2:35 pm
Forum: Offtop
Temat: Wyposażenie do kuchni
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 225

Re: Wyposażenie do kuchni

Zastanawiam się, czy wy również macie tak jak ja, że zwracacie uwagę na sposób podawania wam zamówionych produktów w różnych lokalach? Dla mnie to też bardzo istotne i dużo więcej razy wybiorę lokal, w którym podają estetycznie, na przykład używając takich o to tac kuchenne/pl/pl/c/Tace/351 czy u wa...
autor: gina
wt paź 04, 2022 2:19 pm
Forum: Offtop
Temat: Jaka kołdra na lato?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 38

Re: Jaka kołdra na lato?

Na pewno jak chodzi o materace, to tutaj meble-varsovia/pl/k/lozka/kontynentalne/materace-kontynentalne/ warto byłoby się rozglądnąć. Ogólnie ta firma słynie z tego, że oferują oni bardzo dobre wyposażenie do sypialni i za rozsądną cenę. Także na według mnie tam opłacałoby się dokonać zakupu.
autor: gina
pn paź 03, 2022 5:00 pm
Forum: Offtop
Temat: Wyjazd
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 145

Re: Wyjazd

Natomiast tutaj pomorskie-prestige.eu/spawellness/wellness-i-spa/top-5-spa-ktore-warto-odwiedzic-w-wojewodztwie-pomorskim-2/ możecie poczytać sobie , które hotele SPA są najbardziej polecane w woj. pomorskim. Warto takie rzeczy wiedzieć..... A tam macie poszczególne miejsca wyszczególnione i wstępni...
autor: gina
pn paź 03, 2022 4:40 pm
Forum: Ogłoszenia
Temat: Szukam księgowego
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4524

Re: Szukam księgowego

Jako osoba odpowiedzialna za swój biznes wiem, że nie mogę niczego pozostawić przypadkowi i w tym kontekście sprawdzam najróżniejsze opcje. I póki co tutaj kam.nu/pl/uslugi/kadry-i-place/ mam też kogoś, kto może mi pomóc. Czy Wam się wydaje, że to dobry plan? Że to jest fajne i rzetelne?
autor: gina
pn paź 03, 2022 4:25 pm
Forum: Offtop
Temat: Zakupy internetowe
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 1261

Re: Zakupy internetowe

Nie wiem, jak to wszystko rozplanować i dlatego chodzi o to, żebyśmy się widzieli i rozmawiali. Dlatego pod tym kątem zerkam czasem na to, co można, ale też otwieram się na nowe. I tutaj najjlepsze/pl mamy fajny sklep, wyjątkowy i wygodny. Co wy na to? Jak się na to zdecydować?