Dekoracje na ścianę

Cunia
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 17, 2020 3:05 pm

Dekoracje na ścianę

Post autor: Cunia »

Jakie polecacie ciekawe dekoracje na ścianę do sypialni?
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: WioLka34 »

Na pewno świetną dekoracją ścienną w sypialni będą fototapety - bajeczneobrazy/pl/fototapety Posiadają one tak dużo najróżniejszych wzorów, że bez problemu wybierzecie coś z kręgu własnych upodobań i zainteresowań. Taka fototapeta na pewno wprowadzi do sypialni trochę życia i nowej energii. Dzięki temu już nie będą potrzebne praktycznie żadne inne dekoracje. A sama fototapeta zapewni również czystość ściany, bo w razie zabrudzeń wystarczy ją tylko lekko przetrzeć.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: stylowa »

Mi ostatnio bardzo się spodobał mech na ścianie. Zauważyłam, że takie dekoracje stają się też coraz popularniejsze. Przykładowe realizacje widziałam na przykład na stronie firmy 4naturesystem/com/pl/dekoracyjny-mech-na-scianie-mech-lesny. Jak Wam się podobają? Czy Waszym zdaniem warto się na taką dekorację zdecydować?
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: stylówka »

To jest bardzo dobre i zarazem konkretne pytanie. Bo także zastanawiam się nad tym co powiesić na ścianę aby nie były takie puste. Więc szperałam w interencie aby znaleźć coś fajnego i nietypowego. I tak trafiłam na tę stronę zrobionerecznie/pl/jesienne-dekoracje-z-papieru z której to dowiedziałam się, że w bardzo łatwy sposób można wykonać takie bardzo fajne dekoracje na nasze ściany
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: Inna12 »

Ja właśnie zamierzam zacząc dekorowanie mieszkania na święta bożego narodzenia i bardzo mi sie spodobały ozdoby ze strony miloohome/pl/christmas/zawieszki-swiateczne.html Takimi zawieszkami można udekorowac całe mieszkanie, nie tylko na choince. Ja już wybrałam dla siebie kilka zawieszek i będę zamawiac.
sasanka
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: sasanka »

Myślę że dobrym rozwiązaniem będą nowoczesne obrazy do salonu . Moja znajoma ma w salonie duży obraz i bardzo ładnie to wygląda. Sama zastanawiam się nad jednym obrazem, ale decyzja nalezy równiez do męża, więc oboje będziemy wybierać obraz. Gust mamy podobny więc nie będzie problemu. Coraz więcej widzę w takich programach telewizyjnych o remontach i aranżacjach że obrazy są modne.
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja poszukuje dekoracji na podłogę a konkretnie dywanu do sypialni dywanychemex/pl/, jest ich całkiem sporo, jednak nie wiem, co najlepiej się sprawdzi i będzie w miarę proste w utrzymaniu. Powiedzcie mi proszę, co macie w swoich sypialniach na podłodze i jak się wam sprawdza, bo nie chciałabym zostawić samych paneli, ponieważ w sypialni najczęściej chodzimy na bosaka, więc chyba lepiej jakiś miły dywanik.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: milka »

Wystój wnętrz jest ważny, mi od zawsze podobały się nowoczesne meble. Dlatego szukałam dodatków, które będą pasowały do eleganckiego wnętrza. Bardzo fajną ofertę ma sklep mebleimaterace/pl/c/akcesoria-do-wnetrz/ . Polecam przejrzeć, bo w jednym miejscu można zamówić wiele stylowych dodatków. Ceny też mają ok.
BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: BeataE0020 »

Ja zdecydowanie mogę polecić zakup tablicy na ścianę, znajdziecie taką an tablice-magnetyczne/com/ :) Mają ogromny wybór!
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Dekoracje na ścianę

Post autor: Kobietaewka77 »

Bardzo fajna dekoracja na ścianę są fototapety, i do tego mamy możliwość wyboru rozmiaru jaki nam pasuje, a jeśli chodzi o wzory, to jest tego bardzo dużo, ja wybierając, chyba nawet nie dałam rady przejrzeć wszystkich, na szczęście jest bardzo dobry podział na kategorie pod różnymi względami, także to dużo ułatwia. Zdecydowałam się na fototapety jesień las.
ODPOWIEDZ