Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: juwcia »

Witam :) czy są tu mieszkańcy Łomży lub okolic, które miały już okazję korzystać z zabiegów medycyny estetycznej w Magicznej Klinice ? Poprawa urody to jedno z moich noworocznych postanowień i zastanawiam się czy warto się do nich zapisać ?
pariss
Posty: 52
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:10 pm

Re: Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: pariss »

Ten salon jest dość znany w całym kraju, bo nie wiem czy wiesz, ze poza Łomżą działają też w innych miastach w kraju :) ja w ubiegłym roku byłam u nich na modelowaniu ust a ponieważ mam postanowienie podobne do Twojego to w tym roku też na pewno się do nich wybiore :)
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: malwina »

na przestrzeni ostatnich kilku lat odwiedziłam co najmniej kilka takich salonów i zgadzam się, Magiczna Klinika nie ma sobie równych :) świetni lekarze, którzy nie dość, ze mają wiedzę i doświadczenie to jeszcze zawsze dobrze doradzą a przy tym nie będą naciągać na niepotrzebne koszty. Zabiegi są robione tak by efekt był jak najbardziej naturalny a to też warto docenić.
juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Re: Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: juwcia »

dzięki dziewczyny, cieszę się, ze Wasze doświadczenia z tym miejscem są aż tak pozytywne :) w takim razie i ja się skuszę i też zapiszę się do nich na wizytę. i tez myślę o modelowaniu ust na pierwszy rzut :)
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: malwina »

o no to w takim razie idz smiało, na pewno nie będziesz żałować :) o efekt też się nie martw, na pewno bedzie naturalny :)
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: nuber »

No ja właśnie widzę, że Magiczna Klinika stała się ostatnio bardzo popularna i przyjaciółka mi o nich mówiła. Sama mam w planach kilka zabiegów, ale przyznam, że jeszcze nie wiem, na co konkretnie się zdecyduję. Może coś na ciało? Jak pracują tam lekarza, to na pewno chętnie sprawdzę!
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Medycyna estetyczna w Łomży - Magiczna Klinika?

Post autor: firut »

Wiem, że tutaj https://mimari.com.pl/pl/p/Kriolipoliza-KRIOLPOL-HT/178 można zaopatrzyć się w ciekawe rozwiązania, dzięki którym można zacząć stosować zabiegi estetyczne na własną rękę. Jeszcze trochę i każda kobieta będzie miała coś takiego w swoim domu. Moim zdaniem to bardzo ciekawa oferta, a przede wszystkim niedroga.
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
ODPOWIEDZ