Drzwi

Langsam
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 pm

Drzwi

Post autor: Langsam »

Czy ktoś ma do oddanie niepotrzebne drzwi?
Narkoman
Posty: 23
Rejestracja: pt kwie 17, 2020 3:47 pm

Re: Drzwi

Post autor: Narkoman »

Myślę, że każdy kto wymienia stare drzwi na nowe, to nie wie co zrobić z tymi starymi drzwiami. Jeśli poszukasz ogłoszeń w rodzaju oddam za darmo drzwi wewnętrzne to z pewnością znajdziesz nie jedno ogłoszenie, najpewniej na darmowych portalach.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Drzwi

Post autor: homekk »

Jeśli chodzi o drzwi to ja jestem zdania, że lepiej jest kupować je zupełnie nowe, bo wtedy mamy gwarancję że takie drzwi będą nam służyć przez wiele lat. Bo na przykład tutaj vrata/pl/k/drzwi-wewnatrzklatkowe/ znajdziemy bardzo dobre drzwi wejściowe nadające się do bloku. A to dlatego, że konstrukcje wypełnione są płytą dźwiękochłonną, która pochłania hałas i chroni przed przenikaniem do mieszkania odgłosów z zewnątrz. Co według mnie ma bardzo duże znaczenie w przypadku mieszkań w bloku.
Szuwi
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:17 pm

Re: Drzwi

Post autor: Szuwi »

Moim zdaniem nowe drzwi sprawdzą się zdecydowanie lepiej, ale nie muszą być koniecznie drewniane lub z płyty.
Pomyśl, czy na przykład nie warto zastosować w niektórych przestrzeniach bezramowego systemu z drzwiami szklanymi.
Szklane drzwi wrocław: panszklarz.net/pl/drzwi-szklane/ to nowoczesne, estetyczne i bardzo praktyczne rozwiązanie do większych przestrzeni na przykład.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Drzwi

Post autor: RafalCraft »

Jeśli szukacie sprawdzonych porad związanych z aranżacją wnętrz czy ogólnie budownictwem to polecam zapoznać się z artykułami na leksykon-budownictwa/pl/. To portal z informacjami, który skupia się głównie na budownictwie i nowinkach aranżacyjnych :)
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Drzwi

Post autor: malwina »

ja decydując się na zakup konkretnych drzwi brałam pod uwagę przede wszystkim ich jakość, to w końcu zakup na długie lata :) zdecydowałam się na drewno a zakupy zrobiłam w firmie Kris Drzwi. Oni realizują zamówienia indywidualne ale mają też w ofercie produkty gotowe od ręki sprzedajemy/pl/drzwi-drewniane-wahadlowe-92x205-grzybno-2-a1d299-nr56531802. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, terminowa realizacja zamówień :)
ODPOWIEDZ