Fit out biura

Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Domis3223 »

Ja ostatnio w swoim biurze też wprowadzałam małe zmiany w wystroju. Jednak dla pracowników to nie ma większego znaczenia, w jakim otoczeniu siedzą przez większość dnia, nie powiem trochę mnie to zdziwiło. Jednak spodobało im się to, że wszystkie myszki są od teraz bezprzewodowe, erli/pl/kategoria/myszki-bezprzewodowe/2527 chociaż cos ma dla nich znaczenie.
Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:52 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam fajnego odkurzacza, takiego co będzie sprzątał sam, ponieważ bardzo tego nie lubię, znaczy wszystko inne spoko, ale te podłogi i codzienne kilkakrotne zamiatanie przy psie i małym dziecku to jest cos strasznego. Znalazłam bardzo fajny robot sprzątający erli/pl/odkurzacze-roboty-sprzatajace,2784, jednak nie wiem jak on się sprawdza w praktyce, dla posiadaczy psów długowłosych.
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Renata »

Myślę że w każdym biurze sprawdzą się ręczniki papierowe. Znajdziecie je tu biuronet/com/kategoria_5702.html,reczniki-papierowe Są tu propozycje ręczników na rolkach lub składane. Od różnych producentów. Wybierajac ręczniki do swojego biura sprawdzajcie ich chłonność i grubość.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Fit out biura

Post autor: groszek »

Jeśli sukas odkurzacza wysokiej jakości polecam zajrzeć tutaj karcherstore.zasadaauto/pl/ Ja jakiś cas temu kupiłam odkurzacz Karcher i powiem szczerze, ze jeszcze nie miałam tak dobrego odkurzacza. Jego ogromną zaletą jest możliwość prania. Przy małych dzieciach to się sprawdza.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Fit out biura

Post autor: milka »

W ramach takiej kompleksowej odnowy warto też pokusić się o polerowanie okien. Ta firma clearview/pl/ może pomóc w temacie. Usługi świadczą w różnych miastach, także w przypadku okien na wysokościach. Polerowanie usunie zarysowania, zacieki, a nawet odpryski. Szyby będę przejrzyste i w zasadzie jak nowe.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Fit out biura

Post autor: arax »

Ostatnio zastanawiałem się nad remontem w swoim biurze. Zdecydowanie powinienem zacząć od wymiany podłogi. Czy moglibyście mi doradzić, jakie podłogi drewniane producent kupić, aby były najwyższej jakości i starczyły przez długie lata?
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Fit out biura

Post autor: firut »

Ostatnio w biurze robiłem porządki i doszedłem do wniosku, że muszę zamówić nowe skoroszyty. Postawiłem na te ze strony https://officesystem24.pl/wyszukaj/kate ... _kartonowe - są dobre jakościowo i w świetnej cenie, dlatego jestem zadowolony.
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Fit out biura

Post autor: jowittaa »

Jak już przeprowadzić remont biura, to myślę że warto pomyśleć o porządnym sprzątaniu. Wiem że ta firma magicclean/pl/sprzatanie-po-budowach-warszawa/ ma w tym temacie całkiem spore doświadczenie, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie do nich zerknijcie.
Langsam
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Langsam »

Fit-out to więcej niż remont i więcej niż projekt aranżacji przestrzeni biurowej. To kompleksowa usługa przygotowania przestrzeni biurowej do pracy, obejmująca wiele etapów. Przy takim remoncie można wymienić wszystkie meble a szczególnie biurka i krzesła dla pracowników. Warto, żeby kupić je sklepie z profesjonalnymi biurowymi meblami NonameOffice https://nonameoffice.pl/produkt/krzesla ... erencyjny/
Obrazek
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Fit out biura

Post autor: nuber »

Ważne jest też to jak sprzątacie swoje biura. Tutaj https://docieplenie-domu.pl/noworoczne- ... go-zaczac/ macie fajny artykuł w temacie, mi on pomógł ze sprzątaniem mojego biura. Mają tam wiele wskazówek co do tego, warto poczytać. O urządzeniach które warto użyć szczególnie.
ODPOWIEDZ