Fit out biura

balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Fit out biura

Post autor: balbo »

Jeśli chcecie odmieć swoje biuro, to na pewno warto sobie tutaj totalsec/pl zerknąć. Total Sec specjalizuje się bowiem w realizacjach fit out. Mają ciekawe rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie, dlatego też potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Fit out biura

Post autor: stylowa »

A czy ktoś z Was ma może biuro w domu? Jeśli tak, to gdzie zaopatrywaliście się w meble do takiego biura? Ja widziałam ostatnio bardzo ładne na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/. Jak sądzicie, opłaca się je tam zamówić?
Awatar użytkownika
Moryachok12
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:34 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Moryachok12 »

Z tego co słyszałem to warto z tego skorzystać. Dajcie znać czy faktycznie jest to dobre.
Najmądrzejsze co możesz zrobić
To odpuścić sobie wszystko i wszystkich
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Fit out biura

Post autor: gina »

Warto też pomyśleć o takich kwestiach jak sprzątanie biur kraków . W końcu jak chcesz odświeżać biuro, to warto też zadbać o kwestie porządkowe w nim. Mogę podpowiedzieć, że firma Moppy jest bardzo dobra. Działają z pełnym zaangażowaniem i nie są drodzy.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Krasnek »

Jesteśmy akurat po generalnym remoncie biura i przydałyby się dobrej jakości środki do czyszczenia. Oglądałam właśnie takie tutaj , ale nie jestem jeszcze pewna czy zamówić. Jeśli ktoś z Was robił zamówienie w sklepie Clean24 to podpowiedzcie mi, jakie są ich produkty podczas używania. Bardzo jestem ciekawa, bo słyszałam, że naprawdę warto kupować u tego dostawcy.
Orchidea
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 07, 2020 4:07 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Orchidea »

My już od jakiegoś czasu korzystamy z usług tej firmy: goldwash24/pl/czyszczenie-dywanow-wykladzin//. Mamy wykładzinę i wszystkie krzesła z tekstyliami, więc szczególnie w czasach pandemii takie rozwiązania mogą okazać się nie zastąpione.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Fit out biura

Post autor: Inna12 »

Ja zastanawiam się nad wprowadzeniem ozonu w moim biurze, chcę ozonować ze względu na nieprzyjemny zapach w tym pomieszczeniu, czytałam że firma jaką jest ozonowanie24sos/pl/ozonowanie-szpitale-gabinety/ przeprowadza ozonowanie biur, mieszkań, gabinetów medycznych oraz samochodów, a w aucie również by sie przydało ale pier wymienie filtr kabinowy.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Fit out biura

Post autor: milka »

W każdym biurze musi się znaleźć biurko i regał, na którym zmieszczą się wszystkie dokumenty. Największy problem miałam z regałami, bo nic mi się nie podobało. Ale na szczęście trafiłam na sklep aurameble/pl/13-biuro . Zamówiłam tam wszystko, czego potrzebowałam. Ceny są ok, a jakość świetna. Wygodne jest to, że nie trzeba samemu martwić się o transport.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Fit out biura

Post autor: homekk »

Jeśli chodzi o wyposażenie biura to na pewno przydadzą się tam dobrej jakości biurka. Tylko w jaki sposób dokonać właściwego wyboru biurka? Zastanawiam się nad tym bo nie ukrywam, że komfort pracy naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny. Więc szperałam w necie i znalazłam taki artykuł wnetrza-ze-smakiem/pl/idealne-biurko-wybor-ustawienie dzięki któremu dowiedziałam się wiele ciekawych informacji
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Fit out biura

Post autor: zuzia12 »

Pamiętaj też o tym, aby zadbać o wyposażenie biura. Z pewnością przydadzą Ci się w nim między innymi segregatory. Ja polecam Tobie odwiedzić biurowy sklep internetowy Biurwa: biurwa/pl/segregatory. Jest z czego wybierać.
ODPOWIEDZ