Inwestowanie

olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Inwestowanie

Post autor: olka »

Hejcia, czy może inwestujecie jakoś pieniążki? Jeśli tak, to w jaki sposób? Dodam, że tak naprawdę ja sama co nieco zerkam na ten temat ale wydaje mi się, że nadal wiem za mało. Bo w końcu wycena funduszy inwestycyjnych to nie znowu taka prosta sprawa i sama się za to zabierać nie mogę.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: stylówka »

No dobra jak już mowa o inwestowaniu to chciałabym się mnie więcej dowiedzieć na temat inwestowania. Bo jednak mimo wszystko warto nieco więcej na ten temat dowiedzieć się zanim zaczniemy działać. I tak też między innymi natrafiłam na fundusz generali investments tfi I tak też myślę, że to bardzo dobra forma inwestowania jest.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: nuber »

Jestem zdania, że nie warto jest trzymać pieniądze. Warto jest inwestować je, aby było ich coraz więcej. Według mnie, na początek dobra jest lokata bankowa, którą w ofercie ma chociażby generali invesments. Na stronie firmy jest wiele informacji na temat wielu inwestycji, więc warto tutaj zaglądać, aby się doedukować w tym temacie.
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: Vitka »

Zastanawiamy się nad produkcją suplementów diety. To podobno może być teraz bardzo dochodowe. Dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty bo kapsułki żelatynowe tantus/pl/oferta/kapsulkowanie/ są teraz na czasie. Teraz wiele osób z suplementow korzysta więc mogło by się to udać.Ktos z was korzystał z ich oferty ?
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: malwina »

@Vitka myślę, ze idziecie w dobrym kierunku, taki biznes związany z produkcją suplementów ma ogromne szanse na powodzenie. na pewno przyda Wam się namiar na firmę Oqema oqema/pl/. Oni specjalizują się przede wszystkim w dystrybucji oraz imporcie surowców chemicznych, które wchodzą w skład gotowych już produktów. Świetna jakość, rozsądne ceny, terminowa realizacja zamówień.
juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Re: Inwestowanie

Post autor: juwcia »

Sposobów inwestowania jest wiele. wszystko zależy od tego jak wysokim kapitałem dysponujemy :) jeśli jest to większa kwota to według mnie inwestycja w apartamenty będzie najlepszym wyborem. Warto szukać takich nieruchomości w popularnych turystycznie miejscowościach jak np w Mikołajkach. Tu warto zapoznać się z oferta dewelopera Pratum :)
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: milka »

Można pomyśleć o inwestowaniu w elektromobilność. Auta czy hulajnogi elektryczne to przyszłość każdego dużego miasta. Jadąc hulajnogą, nie trzeba stać w korkach i nie szkodzi się środowisku. Nie każdy wie, że na zakup „elektryka” można otrzymać dofinansowanie. Dodatkowo firmy mogą inwestować w ogólnodostępne stacje ładowania, których wciąż brakuje. Jak to zrobić, tutaj opisano https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-inst ... -rewolucja .
ODPOWIEDZ