Marketing internetowy

Bastana
Posty: 11
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:53 am

Marketing internetowy

Post autor: Bastana »

Czy da się bez tego żyć?
Narkoman
Posty: 16
Rejestracja: pt kwie 17, 2020 3:47 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: Narkoman »

Żyć to może się i da bez marketingu internetowego, ale prowadzić biznes, nawet najbardziej lokalny, to raczej ciężko. Nie wyobrażam sobie jak zdobywać dziś klientów, z których większość siedzi w do mu i nawet jak po szczepieniach wyjdą na dwór, to już odwykli od stacjonarnego robienia zakupów. Już nauczyli się korzystać z wyszukiwarek internetowych i zapewnili sobie dostęp do Internetu. Zdecydowanie trzeba szukać dobrych agencji zajmujących się pozycjonowaniem. W Krakowie polecam https://hellomarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-stron/krakow/
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Marketing internetowy

Post autor: balbo »

Uważam, że na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.infobrokering.com.pl/e-mailing . Mają tam bowiem w ofercie wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o e-mailing. Warto skorzystać z tego typu opcji, bo dzięki temu będziecie mieli naprawdę wielu klientów. Trzeba też zawsze patrzeć na stosunek kosztów do potencjalnego zysku. Pomyślcie o tym koniecznie.
milka
Posty: 78
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: milka »

Pewnie można. Ale po co tracić klientów? Internet to ogromne źródło potencjalnych klientów i warto z tego skorzystać. Podstawą będzie dobra strona www. Ceny stron www nie są obecnie wysokie i każda firma może sobie na taką stronę pozwolić. Tu https://g.page/internetowe-strony-www masz firmę Internetowe strony www. Ich strony trzymają poziom. Jakość, na którą warto postawić.
ODPOWIEDZ