Marketing internetowy

Bastana
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:53 am

Marketing internetowy

Post autor: Bastana »

Czy da się bez tego żyć?
Narkoman
Posty: 23
Rejestracja: pt kwie 17, 2020 3:47 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: Narkoman »

Żyć to może się i da bez marketingu internetowego, ale prowadzić biznes, nawet najbardziej lokalny, to raczej ciężko. Nie wyobrażam sobie jak zdobywać dziś klientów, z których większość siedzi w do mu i nawet jak po szczepieniach wyjdą na dwór, to już odwykli od stacjonarnego robienia zakupów. Już nauczyli się korzystać z wyszukiwarek internetowych i zapewnili sobie dostęp do Internetu. Zdecydowanie trzeba szukać dobrych agencji zajmujących się pozycjonowaniem. W Krakowie polecam hellomarketing/pl/oferta/pozycjonowanie-stron/krakow/
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Marketing internetowy

Post autor: balbo »

Uważam, że na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj infobrokering/com/pl/e-mailing . Mają tam bowiem w ofercie wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o e-mailing. Warto skorzystać z tego typu opcji, bo dzięki temu będziecie mieli naprawdę wielu klientów. Trzeba też zawsze patrzeć na stosunek kosztów do potencjalnego zysku. Pomyślcie o tym koniecznie.
milka
Posty: 157
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: milka »

Pewnie można. Ale po co tracić klientów? Internet to ogromne źródło potencjalnych klientów i warto z tego skorzystać. Podstawą będzie dobra strona Ceny stron www nie są obecnie wysokie i każda firma może sobie na taką stronę pozwolić. Tu g.page/internetowe-strony-www masz firmę Internetowe strony www. Ich strony trzymają poziom. Jakość, na którą warto postawić.
Inna12
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Marketing internetowy

Post autor: Inna12 »

Według mnie w obecnych czasach nie ma szans żeby firma obeszła się bez marketingu i działań w sieci. Oczywiście trzeba korzystać z informacji oraz firm które są liderami jeśli chodzi o marketing internetowy. Zapoznaj się z artykułem branżowym Podsumowanie roku 2021 - jakie trendy dominowały w social mediach? który odpowie na pytanie co dominowało na rynku w 2021 jeśli chodzi o social media. Nie pomijaj tematu bo jeśli chcesz być na topie to musisz śledzić takie artykuły.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: jowittaa »

Jak chcesz reklamować biznes to udaj się do agencji quality-factor/pl/kontakt/ gdzie dostaniesz całą gamę z zakresu SEO. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy twoja firma stanie się widoczna w sieci i rozpoznawalna jako marka. Mają wiele różnych rozwiązań i tylko od ciebie i posiadanych środków zależy jaki zakres usług zamówisz.
sisi
Posty: 121
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Marketing internetowy

Post autor: sisi »

Niezłe pytanie. Jeśli prowadzisz biznes lokalny i to taki, jaki jest mocno potrzebny i nie masz konkurencji, to pewnie, że marketing nie będzie Ci potrzebny. Uważam jednak, że to jest mimo wszystko świetnym sposobem na poszerzenie zysków. Dlatego blog firmowy możecie również prowadzić, a na pewno się rozwijać.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Marketing internetowy

Post autor: groszek »

Jeśli chcesz stworzyć stronę swojej firmy przeczytaj sobie ten artykuł inspiracjemarketingowe/pl/ile-kosztuje-stworzenie-strony-internetowej/ Na pewno ci pomoże w ogarnięciu tematu. Strona internetowa teraz to podstawa. Nie wyobrażam sobie biznesu bez strony.
ODPOWIEDZ