Wymiana pieca

Orchidea
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 07, 2020 4:07 pm

Wymiana pieca

Post autor: Orchidea »

Hej,

mam pytanie dotyczące nowych domów i ogrzewania. Otóż jestem przy końcu budowy domu, kupiliśmy sobie kominek na drewno. Ale naszła mnie taka myśl, czy mój dom będzie "odebrany" do użytku ze względu na kominek i środowisko. Teraz cały czas się mówi o tej wymianie ogrzewania... Jest jeszcze szansa, że mogę go zwrócić albo wymienić na coś bez problemu na stronie producenta: https://wkladygrzewcze.pl/pl/c/Akcesoria/584. Ale już trochę nie wiem, co robić. Mieliście jakieś problemy ze względu na ogrzewanie przy odbiorze domu?
zuzia12
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Wymiana pieca

Post autor: zuzia12 »

A może zdecydujecie się na ogrzewanie podłogowe? Wiem, że wiele osób obecnie wybiera to rozwiązanie. Dlatego zobaczcie, czym zajmuje się firma EWOL - specjaliści od elektryki i ogrzewania: https://ewol-ogrzewanie.pl/ .
gina
Posty: 79
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: gina »

Jak chodzi o możliwość ich montażu w Krakowie kotłów i generalnie zakup bardzo dobrych pieców, to tutaj najbardziej możecie polegać na firmie http://www.atigo.pl/kotly-buderus/ . To, prawdziwi specjaliści. Dzięki ich fachowcom, montaż zostanie przeprowadzony bezproblemowo, szybko i skutecznie. Także warto do nich się zgłosić.
stylówka
Posty: 62
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: stylówka »

Budując dom mamy o tyle łatwiej, ze sami decydujemy o wszystkim nawet o tym jaki rodzaj ogrzewania będziemy mieli. Gorzej już jest jak kupujemy dom stary i pierwsze co w nim robimy to wymieniamy piec i ogrzewanie. Moi znajomi na przykład zdecydowali się na ogrzewanie na podczerwień https://ekopodczerwien.pl/ogrzewanie-na-podczerwien dzięki któremu zaoszczędzają dość sporo w czasie sezonu grzewczego. Poza tym rodzaj ciepła jest taki sam jak w jakimkolwiek innym przypadku, ale dużo taniej nam ono wychodzi.
sisi
Posty: 56
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: sisi »

Ja również myślałam o piecu, ale udało mi się dostać polecenie świetnego instalatora pomp ciepła i klimatyzacji z naszego regionu, to nie będę się więcej zastanawiać. Na usługi Humido http://humido.pl/?utm_source=brandle&ut ... ign=humido będę również miała dodatkowe dofinansowanie z "Czyste Powietrze", a oni sami dokładają nawilżacz za 1 zł.
ODPOWIEDZ