Wymiana pieca

homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Wymiana pieca

Post autor: homekk »

Jak już mowa o wymianie pieca to może warto przy okazji pomyśleć także o wymianie rodzaju ogrzewania? Bo jednak teraz mamy o wiele więcej różnych możliwości jeśli chodzi o ogrzewanie. Bo słyszałam, że moja znajoma postawiła na ogrzewanie podłogowe elektryczne. Więc zaciekawiona tym rozwiązaniem szukałam czegoś więcej na ten temat w internecie. I tak też między innymi tutaj sklep.mikroenergetyka/com/pl/maty-devidry znalazłam takie maty grzejne. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się iż takie ogrzewanie tak łatwo można montować.
sisi
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: sisi »

Problem z ogrzewaniem jest taki, że koniec końców każdy z nas może powiedzieć, że to czy tamto mu nie działa. I tak naprawdę nie będziemy mieli nic w tym dziwnego. W końcu usługi takie jak frezowanie kominów przez kogoś muszą być wykonywane, prawda? I ktoś musi sobie z nimi radzić. Także no , coś za coś.
BeataE0020
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: Wymiana pieca

Post autor: BeataE0020 »

Myślę, że przy wymianie pieca wart zastanowić się, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie pompa ciepła. Co myślicie? Czy ktoś słyszał o pompach ciepła Varme? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem w swoim domu ze względu na trochę oszczędności i bardziej ergonomiczne podejście do tematu. Ich urządzenia znalazłem na https://varme.tech/, najbardziej interesuje mnie seria urządzeń typu monoblok.
jowittaa
Posty: 52
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Wymiana pieca

Post autor: jowittaa »

Ja w swojej firmie oddziałuję pozytywnie na środowisko naturalne w ten sposób że korzystam z oferty respectenergy. Mam od nich gaz i prąd które pochodzą w 100% z odnawialnych źródeł energii więc nie truję planety a dodatkowo stawki za nie są bardzo atrakcyjne. Każdy powinien dokładać starań aby chronić środowisko bo kto nie jak my.
groszek
Posty: 121
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Wymiana pieca

Post autor: groszek »

Od siebie mogę polecić www.kominki-kwidzinski.pl/kominki-elektryczne-led-scienne. Jestem zdania, że kominek to zawsze świetny dodatek do każdego wnętrza. Z pewnością je ociepli i będzie świetnym dopełnieniem całej aranżacji. My mamy kominek w salonie i ostatnio cały czas z niego korzystamy.
ODPOWIEDZ