Dobry dentysta

gina
Posty: 191
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: gina »

Jeżeli poszukujecie na terenie Wrocławia dobrego stomatologa, który nawet wam pomoże w nagłych problemach w dni wolne od pracy, to możecie zgłosić wówczas na pogotowie dentystyczne NISDB nisdb.net/dentysta-wroclaw - tam otrzymacie fachowe i niezawodne wsparcie.
olka
Posty: 89
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Dobry dentysta

Post autor: olka »

W dużej mierze mam problem z tym, jak się budować, jakie rozwiązania mam mieć i co robić, ale na pewno z odpowiednim specjalistą uda mi się coś dobrać. No i naprawdę mam też wiele do powiedzenia, ale jedno podpowiem - takie mediartclinic/pl/stomatologia-estetyczna/licowki-pelnoceramiczne/ licówki są idealnym sposobem na już. Moim zdaniem zdecydowanie warto sobie na to spojrzeć, to się może nadać każdemu z was.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Dobry dentysta

Post autor: groszek »

Zobacz tutaj https://dentapoint.pl/ Oferta tego gabinetu stomatologicznego jest rozbudowana i mają dobrych specjalistów. Myslę, ze otrzymasz tam opiekę stomatologiczną jakiej oczekujesz :) Sama chyba się tam umówię, bo chciałabym w końcu zadbać o zęby.
Langsam
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: Langsam »

Moje leczenie stomatologiczne trwa już drugi rok. Moja stomatolog w gabinecie https://perldent.com.pl/ w Krakowie przygotowała kompleksowy plan leczenia z wymianą starych plomb i rekonstrukcją zgryzu, leczeniem kanałowym i jednym implantem. Rozpisaliśmy to w czasie aby leczenie było skuteczne i żebym nie musiała w krótkim czasie wydawać zbyt dużej kwoty pieniędzy. bardzo podobało mi się właśnie takie całościowe podejście do leczenia.
nuber
Posty: 449
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: nuber »

Zęby mam wszystkie wyleczone, a teraz rozglądam się za miejscem, w którym mógłbym je wyprostować, a następnie wybielić. W taki sposób natknąłem się na ofertę tego gabinetu ortodontycznego: https://ortodontica.pl/ . Myślicie, że warto skorzystać z ich usług?
malwina
Posty: 180
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: malwina »

Jak widać dobrych dentystów nie brakuje, wszystko zależy od tego skąd jesteście. Jeśli szukacie dobrej kliniki w Brodnicy to warto zapisać się do Perfect Smile https://perfektsmile.pl/. Rozbudowana oferta leczenia, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, świetni lekarze, z ogromną wiedzą i doświadczeniem a przy tym indywidualnym podejściem do pacjenta.
Renata
Posty: 119
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: Renata »

Bardzo dobry jest dentysta Lublin, który ma dużą ofertę zabiegów, leczenia zębów dla dorosłych i dla dzieci. Zobaczcie tu https://n100stomatologia.pl/ Długoletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt pozwala na leczenie nawet bardzo trudnych, skomplikowanych schorzeń. Na stronie macie podane dane kontaktowe.
ODPOWIEDZ