Dobry dentysta

sasanka
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: sasanka »

Najlepiej to w ogóle ograniczyć wizyty u dentysty do minimum dbając o zęby. Ja 5 razy dziennie myję, po jedzeniu nitkuję, do tego płukam dobrą płukanką. No ale jesli już zajdzie taka konieczność że trzeba iść do stomatologa to może warto zapisać sie do dentysta gliwice . Profesjonalne usługi, mili dentyści i nieprzesadzone ceny. Jak tak jak ja boicie się wizyt u dentystów to powinniście leczyć się własnie tam, wspaniale potrafią podejść do pacjenta, tak że człowiek już się nie stresuje.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: milka »

Wybór dentysty zależy od zabiegu. Jeśli chcecie robić licówki, to dobrym wyborem będzie klinika licowki-porcelanowe/pl/ . Stomatolog Michał Rotsztejn ma pracownię techniki dentystycznej, dlatego ceny licówek są niższe. Poza tym za pierwszą konsultację się nie płaci. Czytałam, że jest też 12-miesięczna gwarancja, więc warto skorzystać z usług.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: arax »

Ostatnio byłem u stomatologa, który zalecił mi stosowanie pasty do zębów ze strony https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... zebow.html. Jest to pasta naprawdę dobrej jakości, bo zapobiega kruszeniu mojego szkliwa i mam po niej bardzo świeży oddech. Moja żona również zaczęła ją stosować, bo jest w dobrej cenie.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Re: Dobry dentysta

Post autor: Felider »

Moim zdaniem takie licówki łódź mogą być naprawdę dobrą opcją. Z czystym sumieniem mogę polecić :)
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Dobry dentysta

Post autor: groszek »

Ja staram się bardzo dbać o swoje zęby. Od jakiegoś czasu używam tej pasty do zębów splat.expert/produkt/splat-special-organic-pasta-75ml/ Jest idealna dla moich nadwrażliwych zębów i krwawiących dziąseł. Pasta jest odpowiednia dla wegan i kobiet w ciąży.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: nuber »

Znalezienie dobrego dentysty to na pewno nie łatwe zadanie. Ja polecam skontaktować się z kliniką, do której kontakt znajdziesz na stronie: borczyk/pl/kontakt/ . Przyjmują tutaj najlepsi i doświadczeni stomatolodzy, którzy mają wyposażone gabinety w nowoczesny sprzęt.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: stylówka »

Tak się zastanawiam czy by nie poprosić dentysty o pomoc przy wyborze odpowiedniej i dobrej pasty do zębów. Bo jednak jest tyle różnych past do wyboru, że sama już zwątpiłam jaką najlepiej jest używać. I tak mój dentysta podesłał mi tego linka estetic-dent-sklep/pl/pl/c/Pasty-do-zebow/18 gdzie można znaleźć jedne z lepszych past do zębów. Także zobaczę jakie tam mają do wyboru i pewnie coś zamówię.
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Dobry dentysta

Post autor: firut »

Jestem dentystą i swój gabinet stomatologiczny prowadzę już od dwóch lat. Korzystałem z produktów wielu sklepów i najbardziej cenię sobie produkty ze strony https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... yczne.html - ostatnio zamówiłem stąd opatrunki w bardzo atrakcyjnej cenie. Zamawialiście stąd coś kiedyś?
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
KicakBM
Posty: 41
Rejestracja: pn lis 02, 2020 3:36 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: KicakBM »

Regularnie odwiedzam dentystę bo zależy mi na zdrowych zębach :) Dodatkowo jednak staram się poprawić koloryt moich zębów. Ostatnio znalazłam bardzo fajne zestawy do wybielania zębów od cocoglam/pl/ . Zamówiłam sobie zestaw Queen, który posiada lampę do wybielania zębów z różowym światłem led, które jest bardzo bezpieczne dla szkliwa. Stosuję już jakiś czas i efekty są bardzo zadowalające.
pariss
Posty: 52
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:10 pm

Re: Dobry dentysta

Post autor: pariss »

Moim skromnym zdaniem bezkonkurencyjni są lekarze z kliniki Maszewski w Grudziądzu maszewski/com/. Lecze się tu z całą rodziną. Stomatolodzy mają super podejście do dzieci i tych bardziej zestresowanych pacjentów ( jak mój mąż). Kompleksowa oferta, niewygórowane ceny, sympatyczna obsługa na recepcji. Gabinet nowoczesny, na miejscu można wykonać niezbędne badania diagnostyczne.
ODPOWIEDZ