Opinie Varme.tech - pompy ciepła

RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Opinie Varme.tech - pompy ciepła

Post autor: RafalCraft »

Hej! Co myślicie o rozwiązaniu, jakim jest pompa ciepła? Obecnie tradycyjne piecie przechodzą w niepamięć, dlatego moim zdaniem warto zainwestować w bardziej ekologiczne rozwiązania. Zastanawiam się nad pompą ciepłą od marki Varme, to polska firma, która wykorzystuje do produkcji swoich pomp najlepszej jakości podzespoły. Do tego same urządzenia są wydajne i idealne do każdej przestrzeni. Pełną ofertę znajdziecie na varme.tech/ :) Co myślicie?
GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Re: Opinie Varme.tech - pompy ciepła

Post autor: GabrielRWrz »

Mogę polecić pompy ciepła Varme, które są jedne z najbardziej ekologicznych produktów z zakresu systemów grzewczych :) Produkty Varme to przede wszystkim polski produkt i marka z serwisem oraz gwarancją również w Polsce. W ich ofercie znajdziecie pompy ciepła z serii Arendal, czyli typowy monoblok lub z serii Halden o urządzeniach typu SPLIT :)
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Opinie Varme.tech - pompy ciepła

Post autor: Vitka »

Wiele osób bardzo chwali sobie pompę ciepła jako rozwiązanie przy ogrzewaniu domu. Miałam co do tego pewne wątpliwości. Poczytałam tutaj remont.biz/pl/pompa-ciepla/trochę na ten temat i uważam, że warto w takie rozwiązanie zainwestowac. Zdecydowanie jest to opłacalne i szybko się zwraca.
ODPOWIEDZ