Lekarz od bólu?

Izydiusz
Posty: 143
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:48 pm

Lekarz od bólu?

Post autor: Izydiusz »

Polecicie jakiegoś specjalistę od leczenia bólu, który nie bierze drogo za wizytę?
Wanda89
Posty: 162
Rejestracja: ndz kwie 05, 2020 4:19 pm

Re: Lekarz od bólu?

Post autor: Wanda89 »

Koniecznie skorzystaj z opcji zdalnej :!: Na stronie telemedi wśród całej masy lekarzy udzielających porad przez internet jest też poradnia leczenia bólu. To podejrzewam najtańsza mozliwość uzyskania wskazówek jak sobie poradzić z bólem, co brać i jakie ćwiczenia wykonywać :)
Kontaktu z tą poradnią szukaj tu: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
olka
Posty: 69
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Lekarz od bólu?

Post autor: olka »

To zależy, co boli, ale samym bólem podobno jakiś lekarz się zajmuje, ale nie wiem, kto . Sama sprawdzam jednak, jak powinien wyglądać gabinet fizjoterapii program odpowiedni muszę kupić. Przyjmowanie pacjentów u siebie w gabinecie to coś, co pozwalałoby mi spełniać swoje zawodowe aspiracje. Muszę się postarać.
sisi
Posty: 121
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Lekarz od bólu?

Post autor: sisi »

W sumie to on ma swoją nazwę, ale nie pamiętam. Jako lekarka jednak wiem, że poza medyczną wiedzą należy również zwracać uwagę na to, co lekarz ma w gabinecie. Niektóre narzędzia naprawdę ułatwiają pracę, jak na przykład aplikacja do umawiania wizyt . Nie mogę powiedzieć, że to wszystko musicie mieć, ale dobrze jest prowadzić nowoczesny gabinet. To jest prostsze.
nuber
Posty: 231
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Lekarz od bólu?

Post autor: nuber »

Hej, mnie ostatnio boli pęcherz i zastanawiam się do jakiego lekarza się udać. Chyba urolog będzie odpowiedni, co myślicie? Znalazłem tę przychodnię urologiczną https://www.citomed.pl/poradnie/urologia/o-poradni-26 . Czy ktoś z Was się u nich leczy?
groszek
Posty: 182
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Lekarz od bólu?

Post autor: groszek »

Ja jestem jak najbardziej za prywatną opieką medyczną. Ostatnio na https://polmed.pl znalazłam pakiety medyczne i chyba z nich skorzystamy cała rodziną. Są bardzo korzystne! No i skończy się czekanie w kolejkach! Nic mnie tak nie denerwuje jak właśnie kolejki na NFZ,
klamra
Posty: 109
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Lekarz od bólu?

Post autor: klamra »

Polecam poczytać sobie też więcej o bólu w klatce piersiowej: https://www.nowafarmacja.pl/blog/przycz ... piersiowej . Taki ból może spotkać każdego z nas. Warto wiedzieć, co może być jego przyczyną.
ODPOWIEDZ