Fotowoltaika - warta uwagi?

Awatar użytkownika
nina998
Posty: 80
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:07 am

Fotowoltaika - warta uwagi?

Post autor: nina998 »

Cześć. Szukam dobrych paneli fotowoltaicznych na terenie województwa wielkopolskiego... Macie w tej materii jakieś doświadczenia? Ja się zastanawiam w tym momencie, czy na przykład takie coś jak na http://wasta.com.pl/panele-fotowoltaniczne.html będzie OK. Co sądzicie na ten temat? Wielkie dzięki za góry za wszelkie sugestie :)
Zaangażowanie uczuciowe to poważna sprawa.
gina
Posty: 56
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Fotowoltaika - warta uwagi?

Post autor: gina »

Tak, fotowoltaika jest godna uwagi. Dzięki odnawialnej energii można sporo zaoszczędzić na rachunkach, a to jest ogromnym plus. Tym bardziej, kiedy mamy świadomość, tego że wszystko drożej. Na stronie https://fotowoltaika.innex.pl/panele-fo ... dlugoleka/ możecie zapoznać się z atrakcyjną ofertą dotyczącą fotowoltaiki.
stylowa
Posty: 87
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Fotowoltaika - warta uwagi?

Post autor: stylowa »

Zanim zdecydujecie się na montaż fotowoltaiki w Waszym domu lub w firmie, polecam skontaktować się z firmą https://www.efektywniej.pl/, która nie tylko przeprowadzi dla Was analizę wykorzystania odnawialnych źródeł energii, ale również pomoże Wam w uzyskaniu dofinansowania na taki cel ;) Co Wy na to?
milka
Posty: 13
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Fotowoltaika - warta uwagi?

Post autor: milka »

A zastanawialiście się nad wykorzystaniem prądu ekologicznego? To dużo tańsze rozwiązanie niż panele fotowoltaiczne budowane we własnym zakresie. Firma respect energy zajmuje się dostawą prądu w 100% ekologicznego. Nowatorskie rozwiązanie, które moim zdaniem jest warte uwagi.Firma ma 300 sprawdzonych dostawców zielonej, ekologicznej energii. Pozyskaną od nich energię odsprzedają klientom indywidualnym oraz firmom.
sisi
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Fotowoltaika - warta uwagi?

Post autor: sisi »

Tak, jak najbardziej. Firmy i przedsiębiorstwa takie jak ABC SUN ENERGY GRUPA mogą nam dać rocznie sporo oszczędności, a dzięki temu będziemy w stanie zbudować niezależność energetyczną. Wiem, że wiele osób o tym myśli, a ja sama też wiem, że oni w Warszawie mają bardzo dobre ceny. Dlatego zastanowię się, czy z nimi nie nawiązać dalszej współpracy.
ODPOWIEDZ