Strona 1 z 1

Ustronie Morskie

: ndz mar 22, 2020 2:15 pm
autor: rajdowa
Zachwyciłam się czystą i zadbaną plażą, kiedy byłam tutaj w zeszłym roku na wakacjach. Uważam, że to świetna nadmorska miejscowość, względnie spokojna i pozwalająca uciec od zgiełku wielkiego miasta. Z drugiej strony, blisko do Kołobrzegu, gdzie jest więcej imprezowych miejsc i atrakcji dla dzieci i dorosłych. Tak bardzo mi się podoba okolica, że myślę o inwestycji w apartament w Rezydencji Nadmorskiej burco/pl/realizacje/ustronie-rezydencja-nadmorska/. Oprócz własnej miejscówki na urlop, może też to być dodatkowe źródło dochodu z wynajmu turystom.

Re: Ustronie Morskie

: wt paź 27, 2020 6:45 pm
autor: Inna12
Co do ciekawych miejsc do zwiedzenia ja mam na swojej liście co najmniej kilkanaście, mam więc w planie wypożyczyć campera aby być w stanie objechać je wszystkie w jeden urlop. Na stronie eltorecampers/pl/cennik/ Znalazłam bardzo interesującą ofertę którą mam nadzieję wykorzystać w następne wakacje. Ceny są na bardzo odpowiednim poziomie jak za samochody w takim wyposażeniu.

Re: Ustronie Morskie

: śr lis 11, 2020 9:13 am
autor: stylówka
Byłam w Ustroniu Morskim już kilka razy i bardzo mi się tam podoba. Lecz tym razem pora na jakąś inną miejscówkę i zastanawiam się nad Świnoujściem. Słyszałam, że tam także jest bardzo ładnie cicho i blisko do morza. Dlatego też przeglądałam bazy noclegowe i tak znalazłam tę stronę baltichome/pl/swinoujscie/pokoje z pomocą której znalezienie bardzo dobrych pokoi zajęło mi niewiele czasu. Także warto z takiego rozwiązania skorzystać

Re: Ustronie Morskie

: pn mar 01, 2021 8:55 pm
autor: gina
Nie wiem jeszcze dokładnie gdzie pojadę ostatecznie, ale generalnie zastanawiam się nad Kaszubami. Znajoma mi polecała to miejsce, nawet Hotel Bory Tucholskie . Także może nawet i tam się wybiorę skoro tak ma być tam ładnie... Myślałam, że nawet wypożyczyłabym sobie tam jacht i trochę popływała.

Re: Ustronie Morskie

: czw gru 09, 2021 4:12 pm
autor: olka
Kocham morze i dlatego co roku muszę być właśnie gdzieś tutaj. Nie jest to dla mnie może tak wspaniałe jak zimą, kiedy nikogo prawie nie ma i nie muszę się martwić o miejsce na plaży, ale latem też ono ma swoje plusy. Mogę zrobić upragnione szkolenia żeglarskie i miejmy nadzieję, że to się wszystko uda. Nie mogę sobie wyobrazić, że nie mam odpowiedniego szkolenia i nie pływam. To moje największe marzenie.