Ustronie Morskie

rajdowa
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 22, 2020 2:04 pm

Ustronie Morskie

Post autor: rajdowa »

Zachwyciłam się czystą i zadbaną plażą, kiedy byłam tutaj w zeszłym roku na wakacjach. Uważam, że to świetna nadmorska miejscowość, względnie spokojna i pozwalająca uciec od zgiełku wielkiego miasta. Z drugiej strony, blisko do Kołobrzegu, gdzie jest więcej imprezowych miejsc i atrakcji dla dzieci i dorosłych. Tak bardzo mi się podoba okolica, że myślę o inwestycji w apartament w Rezydencji Nadmorskiej burco/pl/realizacje/ustronie-rezydencja-nadmorska/. Oprócz własnej miejscówki na urlop, może też to być dodatkowe źródło dochodu z wynajmu turystom.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Ustronie Morskie

Post autor: Inna12 »

Co do ciekawych miejsc do zwiedzenia ja mam na swojej liście co najmniej kilkanaście, mam więc w planie wypożyczyć campera aby być w stanie objechać je wszystkie w jeden urlop. Na stronie eltorecampers/pl/cennik/ Znalazłam bardzo interesującą ofertę którą mam nadzieję wykorzystać w następne wakacje. Ceny są na bardzo odpowiednim poziomie jak za samochody w takim wyposażeniu.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Ustronie Morskie

Post autor: stylówka »

Byłam w Ustroniu Morskim już kilka razy i bardzo mi się tam podoba. Lecz tym razem pora na jakąś inną miejscówkę i zastanawiam się nad Świnoujściem. Słyszałam, że tam także jest bardzo ładnie cicho i blisko do morza. Dlatego też przeglądałam bazy noclegowe i tak znalazłam tę stronę baltichome/pl/swinoujscie/pokoje z pomocą której znalezienie bardzo dobrych pokoi zajęło mi niewiele czasu. Także warto z takiego rozwiązania skorzystać
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Ustronie Morskie

Post autor: gina »

Nie wiem jeszcze dokładnie gdzie pojadę ostatecznie, ale generalnie zastanawiam się nad Kaszubami. Znajoma mi polecała to miejsce, nawet Hotel Bory Tucholskie . Także może nawet i tam się wybiorę skoro tak ma być tam ładnie... Myślałam, że nawet wypożyczyłabym sobie tam jacht i trochę popływała.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Ustronie Morskie

Post autor: olka »

Kocham morze i dlatego co roku muszę być właśnie gdzieś tutaj. Nie jest to dla mnie może tak wspaniałe jak zimą, kiedy nikogo prawie nie ma i nie muszę się martwić o miejsce na plaży, ale latem też ono ma swoje plusy. Mogę zrobić upragnione szkolenia żeglarskie i miejmy nadzieję, że to się wszystko uda. Nie mogę sobie wyobrazić, że nie mam odpowiedniego szkolenia i nie pływam. To moje największe marzenie.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Ustronie Morskie

Post autor: groszek »

My w tym roku nie wybieramy się nad morze. Postawimy raczej na nocleg w tleniu. Bory tucholskie sa piękne i czuję że w tym roku chce tam spędzić wolny czas :) Będziemy łowić ryby, odpoczywać nad wodą i cieszyć się ciszą. Z tego co widziałam nad Bałtykiem jest Armagedon.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Ustronie Morskie

Post autor: gina »

My natomiast zastanawiamy się nad tym czy nie wybrać się jeszcze nad morze, wiecie chociaż na weekend. W sumie znalazłam już hotel spa nad morzem w Pogorzelicy, a dokładnie mam tutaj na myśli Sandra Spa - także wystarczyłoby zarezerwować teraz nocleg. Nie wiem co prawda, jak z pogodą, ale póki co jest jeszcze ok.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Ustronie Morskie

Post autor: nuber »

Ustronie Morskie to turystyczna miejscowość, w której można znaleźć wiele różnych hoteli. Prowadząc taki hotel trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach, jak np. odpowiedni strój recepcjonisty. Obowiązuje tutaj dress code, którego powinno się przestrzegać. Na stronie https://horecaline.pl/stroj-recepcjonis ... de/hotele/ możecie w tym temacie coś więcej przeczytać.
ODPOWIEDZ