Pokój dziecka

BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Pokój dziecka

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli szukacie odpowiedniego wyposażenia do pokoju dziecka to polecam zaopatrzyć się w tablice-magnetyczne/com/tablice-szkolne-czarne.html. Znajdziecie tam tablice szkolne, które będą idealne do pokoju. Dziecko może na niej rysować, pisać czy rozwiązywać zadania.
sasanka
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: sasanka »

Hej również dobrym wyposażeniem dla pokoju będą zabezpieczenia do drzwi , które pomogą Ci w bezpieczeństwie Twojego dziecka, możesz również zakupić dla całego domu. A Ty przy okazji pomożesz chorym dzieciom, ponieważ firma prowadzi akcje charytatywną.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: stylówka »

Przygotowanie pokoju dziecka to wielkie wyzwanie bo jednak zależy nam na tym by pokój był jak najlepiej zrobiony. I tak też między innymi zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju zabawki najlepiej wybrać. Bo jednak jest w nich bardzo duży wybór. Więc przerzuciłam się na kupowanie przez internet. I tak też między innymi koleżanka podesłała mi tego linka tulisie/pl/montessori pod którym znalazłam bardzo ciekawy wybór w zabawkach.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: milka »

Oświetlenie. O nie też warto zadbać. Teraz jest szeroki wybór lamp, które sprawdzą się w pokoju dziecka. Bajkowe, kolorowe motywy zawsze się sprawdzają. Rzućcie okiem na przykład tu candellux/com/pl/pl/products/kinkiet-led-5w-dla-dziecka-czarny-kot-siedzacy-cat-candellux-21-75642-70613.html - kinkiet połączony z półeczką i z motywem siedzącego kotka. Bardzo ładny i funkcjonalny dodatek, do każdego pokoju dziecięcego.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: malwina »

Wiadomo, że pokój dziecka powinien być nie tylko przytulny ale też funkcjonalny oraz bezpieczny. Bardzo istotny jest też dobór odpowiednich kolorów jeśli chodzi o kolor ścian czy mebli. i tak się ostatnio zastanawiałam, jaki kolor do pokoju niemowlaka według Was sprawdzi się najlepiej ? Ja stawiam raczej na jasne kolory - szarości, beże, błękity. to optycznie powiększy dane pomieszczenie :)
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: nuber »

Mój syn, co prawda ma już 16 lat, ale planuję mu zrobić mały remont pokoju. Myślałem, żeby zamontować mu profile led wnetrzadlaciebie/com/profile-led-czyli-jak-urzadzic-pokoj-studenta . Syn często siedzi po nocach, więc takie przytłumione światło mu się przyda.
ODPOWIEDZ