Samochód bez karty pojazdu

BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Samochód bez karty pojazdu

Post autor: BeataE0020 »

Czy kupiłeś samochód bez karty pojazdu? Jeżeli spotkałeś się z takim problemem to polecam przeczytać artykuł kupiewszystkieauta/pl/kupilem-auto-bez-karty-pojazdu-co-robic/. Dowiesz się co robić w takiej sytuacji :)
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Samochód bez karty pojazdu

Post autor: nuber »

Bez karty pojazdu to pewnie anglika masz. Tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-oc-anglika/ masz dla niego opcje na ubezpieczenie, Przyjmują tam też na takie nietypowe inne auta polisy, w całkiem dobrej cenie z tego co widziałem. Warto to poczytać jednak.
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Samochód bez karty pojazdu

Post autor: lilly »

W sumie nie miałam jeszcze zakupionego samochodu, dlatego nie znam się na takich problemach, ale mam nadzieję, że wybiorę sobie coś odpowiedniego i ogólnie sprawdzam też doradca kredytowy Bytom mi odpowiednie finanse znajdzie. Bo, jak wiadomo, jestem wymagająca kobieta i nie za dużo mam finansów ;p .
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Samochód bez karty pojazdu

Post autor: groszek »

Ja mogę ci polecić ramki pod tablice rejestracyjne 3d. Sa solidne i dostępne w bardzo dobrych cenach. W ofercie Unital znajdziesz też podkładki pod tablice rejestracyjne! Sama muszę kupić zestaw bo ostatnio jakimś cudem tablica co chwilę mi odpada. Podejrzewam, ze ktoś uderzył w nasze auto na parkingu. No ale winnego już nie znajdę...
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Samochód bez karty pojazdu

Post autor: nuber »

Jeśli natomiast ktoś z Was potrzebowałby pomooy drogowej lub innych usług pomocy drogowej, to polecam zapoznać się z ofertą firmy świadczącej takie właśnie usługi dostępną na stronie internetowej pomocdrogowa24.rzeszow/pl/. Na pewno uda się Wam porozmawiać i znaleźć rozwiązanie problemu! Koniecznie sprawdź!
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Samochód bez karty pojazdu

Post autor: zuzia12 »

Jak się auto zepsuje to trzeba lawetę wzywać. Czasem po prostu innego wyjścia nie ma. Mi ostatnio pomagała auto laweta Poznań i okolice: lawety.w.poznaniu/pl/ . Polecam ich usługi gdybyście mieli problemy ze swoim autem w Poznaniu oraz okolicach.
ODPOWIEDZ