Szukam księgowego

sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: sisi »

Nie jest to proste, bo mi również jest potrzebna księgowość dla jdg i na razie z tym wszystkim zwlekam. Wiecie, można wszystko odpowiednio dobrze rozważyć, ale jeśli się nie podejdzie do sprawy na spokojnie, to można potem żałować. Z kolei nie mam też aż tyle czasu, żeby się nadto zastanawiać. I tak sie jest w kółku bez wyjścia.
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: lilly »

To nic nowego, bo wiele osób szuka takiego księgowego i ja za bardzo nie wiem, jak można pomóc, poza tym, że podpowiedzieć mogę, że to biuro rachunkowe z Wrocławia ksiegowawroclaw/com/ jest dostępne. Pracują tu sami profesjonaliści, więc o rozliczenia nie musicie się obawiać. Dodatkowo macie tu dużo możliwości kontaktu.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: nuber »

A nie myślałaś o skorzystaniu z programu do faktur online? Dzięki temu programowi afaktury/pl/wystaw-fakture-korygujaca-do-RR,3,41/ wystawisz różne rodzaje faktur. Począwszy od pro-forma, skończywszy na faktura korygująca rr. Czasami warto pewnymi sprawami w firmie zająć się samemu.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: olka »

W sumie to dobrze, bo dla mnie na przykład ordynacja podatkowa vat też jest czarną magią, dlatego naprawdę nie wiem, co mam robić i jak mam to ogarniać. Mam nadzieję, że ze wszystkim się uda, bo to jest jednak w porządku, jak się poucze, czego trzeba.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Szukam księgowego

Post autor: gina »

Jako osoba odpowiedzialna za swój biznes wiem, że nie mogę niczego pozostawić przypadkowi i w tym kontekście sprawdzam najróżniejsze opcje. I póki co tutaj kam.nu/pl/uslugi/kadry-i-place/ mam też kogoś, kto może mi pomóc. Czy Wam się wydaje, że to dobry plan? Że to jest fajne i rzetelne?
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Szukam księgowego

Post autor: olka »

Owszem, dobrze jest szukać odpowiedniego specjalisty, ale wydaje mi się, że można samodzielnie ogarnąć fakturowanie krok po kroku i w ten sposób po prostu poradzić sobie z tym. Dla mnie to normalna sprawa, że można właśnie w ten sposób postępować. To jest coś niesamowitego dla mnie i sama chcę się tego uczyć.
ODPOWIEDZ