Strona 1 z 1

Szukam księgowego

: pn lis 02, 2020 8:43 am
autor: piotrtalikos
Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę https://znany-ksiegowy.pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.

Re: Szukam księgowego

: pn lis 02, 2020 5:11 pm
autor: gina
Skoro szukasz tego typu usługi to warto zajrzeć sobie na darmowe ogłoszenia na stronie pokato.pl. Znajomy mówił mi, że tam można znaleźć praktycznie wszystko co się szuka. Także na pewno warto tam sprawdzić, bo może znajdziesz kogoś profesjonalne i jednocześnie niedrogiego do tego typu prac.

Re: Szukam księgowego

: pt lis 06, 2020 12:20 pm
autor: Vitka
Oprócz tego, warto by było samemu bardziej zapoznać się z tym tematem. Wydaje mi się, że czytanie takich blogów https://www.goldentax.com.pl/blog/34-ry ... anych.html bardzo ułatwia sprawę. Sama wcześniej nie miałam zbyt duzej wiedzy w tym temacie ale po zapoznaniu sie z artykułami, poszło mi znacznie lepiej.

Re: Szukam księgowego

: pn gru 21, 2020 11:53 am
autor: arax
Niektóre rzeczy w tym zakresie można załatwić samemu. Na przykład w tej drukarni https://www.drukarniasieradzki.pl/produ ... gon-rr-14/ dostaniesz odpowiednie paragony. Nie bardzo się na tym znam, ale mój znajomy - również księgowy - bardzo chwalił sobie to rozwiązanie. Dlatego wydaje mi się, że to strzał w dziesiątkę.

Re: Szukam księgowego

: czw sty 28, 2021 6:12 pm
autor: sisi
Na pewno nie macie tak źle, jak ja. Mi potrzebne jest Biuro rachunkowe Holandia i nie wiem, do kogo mam się zgłosić. Prawda jest taka, że mam namieszane w zeznaniach podatkowych i innych sprawach i trzeba to jak najszybciej naprostować. Na pewno liczę na waszą pomoc. Fajnie, jeśli mielibyście coś konkretnego dla mnie. Co wy na to, kochani?

Re: Szukam księgowego

: ndz sty 31, 2021 9:21 pm
autor: balbo
Na pewno tutaj https://businessmind.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ warto się na spokojnie rozejrzeć. To biuro rachunkowe ma naprawdę kompleksowy zakres usług. Oferują przede wszystkim obsługę księgową. Dodatkowo zajmują się również kadrami i płacami. Dzięki temu można się zająć robieniem biznesu, a nie papierami, na których i tak się nie znamy.