Płytki nietypowe

sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Płytki nietypowe

Post autor: sisi »

Hej, jestem na etapie wymyślania aranżacji mieszkania i zastanawiam się nad nietypowymi płytkami do salonu. Co wy byście dali? Od razu mówię, że klinkierowa odpada, nie podoba mi się, a tak jestem otwarta na sugestie. Wiem, że można różnie do tematu podejść, dlatego też podpowiem, że jak na razie płytki z cegły rozbiórkowej mi się bardzo podobają.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Płytki nietypowe

Post autor: homekk »

Cześć. Nie powiem bo to całkiem fajne i nietypowe rozwiązanie. A tak się składa, że ja także szukam jakiegoś rozwiązania i nie koniecznie takiego tradycyjnego. Bardzo zaciekawił mnie beton i płytki betonopodobne. Jak szukałam czegoś więcej na ten temat to natrafiłam na ten sklep sklepmo/pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-betonopodobne-201.html w którym to mają dość spory wybór w tego typu płytkach. Także z pewnością jakieś stąd zamówię.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Płytki nietypowe

Post autor: olka »

W sumie ja to się patrzę na płytki ceglane , ale nie wiem, czy uda mi się coś dobrać. Mój mąż to ma jednak inne zdanie w tym temacie, a ja jednak chcę na swoim postawić. Jak znaleźć jakiś kompromis? Wiecie może? Na razie sprawdzam takie możliwości sklep Ceglana Fantazja, żeby coś wybrać.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Płytki nietypowe

Post autor: nuber »

Takie płytki mogą być ciekawe.
___
przysmaki wegetariańskie dla psów
ODPOWIEDZ