Szukam roweru

sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Szukam roweru

Post autor: sisi »

Cześć, możecie się ze mnie śmiać, ale ja chcę kupić sobie nowy rower. Co z tego, że mam 44 lata, muszę zażywać sporo ruchu. I pytanie jest takie. Czy ten Sklep z Rowerami sklepzrowerami/pl/299-Rowery ma coś ciekawego w ofercie? Wiem, że mają wystawione rowery na sprzedaż, ale mnie ciekawią wasze opinie. Jak to widzicie? Czy warto jest na coś takiego stawiać?
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Szukam roweru

Post autor: milka »

Nie znam tego sklepu, ale uważam, że aktywny wypoczynek przyda się w każdym wieku. Jeśli zależy Ci na jakości, to lepiej wybierz dobrego producenta. Takie mają w tym sklepie greenbike/pl/rowery-crossowe-c-62_63.html . Znajdziesz tam rowery crossowe, które są najbardziej wszechstronne, bo możesz nimi jeździć po mieście czy po trudnych trasach miejskich. Ceny są na każdą kieszeń, więc warto skorzystać z oferty.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Szukam roweru

Post autor: zuzia12 »

Na pewno na rower przydają się też różne akcesoria i odzież sportowa. Warto więc wejść na stronę sklepu eRowery. Jest to sklep internetowy, który ma bardzo bogatą ofertę tego typu artykułów - na przykład koła rowerowe: dobrerowery/pl/kola .
klamra
Posty: 159
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Szukam roweru

Post autor: klamra »

Jeśli chcesz zakupić rower lub akcesoria do niego to rzuć okiem na sklep rowerowy kielce: metrobikes/pl/ . Jest to świetnie wyposażony sklep internetowy z rowerami i akcesoriami do nich. Znajdziesz tam bardzo duży wybór najróżniejszych rowerów.
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Szukam roweru

Post autor: Vitka »

Jeśli chodzi o akcesoria na rower to oczywiście trzeba także poważnie pomyśleć o zakupie akcesoriów rowerowych. Myślę, że przyda się Wam między innymi oświetlenie rowerowe USB: erowery/pl/lampa-przednia-lezyne-led-macro-drive-1300xxl-1300-lumenow-usb . To bardzo praktyczne ubranie.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Szukam roweru

Post autor: groszek »

Ja musze w końcu zamówić stopkę do roweru córki. Urwała się w zeszłym roku i ciągle o niej zapominam. Dzisiaj trafiłam na traperek/pl/stopki-rowerowe gdy szukałam roweru dla siebie i chyba od razu zamówię stopkę. Opieranie roweru o ścianę jest mega niewygodne i łatwo przy tym uszkodzić zarówno rower jak i ścianę
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Szukam roweru

Post autor: nuber »

A jaki rower polecacie?

__
Europa
ODPOWIEDZ