Pokój dziecka

BeataE0020
Posty: 65
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Pokój dziecka

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli szukacie odpowiedniego wyposażenia do pokoju dziecka to polecam zaopatrzyć się w https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... zarne.html. Znajdziecie tam tablice szkolne, które będą idealne do pokoju. Dziecko może na niej rysować, pisać czy rozwiązywać zadania.
sasanka
Posty: 41
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: sasanka »

Hej również dobrym wyposażeniem dla pokoju będą zabezpieczenia do drzwi , które pomogą Ci w bezpieczeństwie Twojego dziecka, możesz również zakupić dla całego domu. A Ty przy okazji pomożesz chorym dzieciom, ponieważ firma prowadzi akcje charytatywną.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: stylówka »

Przygotowanie pokoju dziecka to wielkie wyzwanie bo jednak zależy nam na tym by pokój był jak najlepiej zrobiony. I tak też między innymi zastanawiam się nad tym jakiego rodzaju zabawki najlepiej wybrać. Bo jednak jest w nich bardzo duży wybór. Więc przerzuciłam się na kupowanie przez internet. I tak też między innymi koleżanka podesłała mi tego linka https://tulisie.pl/montessori pod którym znalazłam bardzo ciekawy wybór w zabawkach.
milka
Posty: 120
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: milka »

Oświetlenie. O nie też warto zadbać. Teraz jest szeroki wybór lamp, które sprawdzą się w pokoju dziecka. Bajkowe, kolorowe motywy zawsze się sprawdzają. Rzućcie okiem na przykład tu https://candellux.com.pl/pl/products/ki ... 70613.html - kinkiet połączony z półeczką i z motywem siedzącego kotka. Bardzo ładny i funkcjonalny dodatek, do każdego pokoju dziecięcego.
ODPOWIEDZ