Apteka internetowa

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Apteka internetowa

Post autor: Vitka »

Powiem szczerze, że naprawdę sporo kupuję w internecie. Od jakiegoś czasu, odkąd poznałam aptekę Aptelia, to nawet suplementy i leki aptelia/pl no i akcesoria dla dzieciaków, np. pieluchy.
juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Re: Apteka internetowa

Post autor: juwcia »

Ja też kupuję leki najczęściej w aptekach internetowych. Jeśli chodzi o leki, które zawsze musze mieć pod ręką to na pewno jest to coś na gorączkę, na biegunkę i koniecznie na afty. Mam w domu małe dzieci więc tego typu infekcje jamy ustnej pojawiają się regularnie ;/ Tu polecam szczególnie Octenisept, zawsze działa :)
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Apteka internetowa

Post autor: jowittaa »

W aptece internetowej co jakiś czas zamawiam tabletki od gardła Neo Angin. Idealnie się sprawdzają przy bólu gardła lub stanach zapalnych i infekcjach jamy ustnej. Kosztują niewiele i są dostępne niemal w każdej aptece. Dzięki ich działaniu mam pewność że w razie problemów szybko się ich pozbędę.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Apteka internetowa

Post autor: olka »

W sumie niektórych rzeczy w aptece nie dostaniecie. Mam na myśli coś takiego jak konopie. Dlatego sklep z cbd cannabilove/pl/ należy odwiedzać!
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Apteka internetowa

Post autor: klamra »

Warto wiedzieć, że w dozie mają obecnie świetną promocję na leki dla seniorów. W godzinach 8-12 mogą oni kupować leki 20% taniej. Uważam, że to spora ulga dla każdego emeryta.
nuber
Posty: 545
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Apteka internetowa

Post autor: nuber »

No ja musiałem wykupić w aptece specjalistyczne leki niedawno bo byłam u neurologa tutaj cmp.med/pl/cmp-lomianki/neurolog/ i mi przepisał je. Zobaczymy jak przebiegnie kuracja, mam nadzieję że mój problemu uda się całkiem zniwelować, to dobry specjalista ten lekarz.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Apteka internetowa

Post autor: Inna12 »

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonej apteki internetowej to postaw na tą markę e-zikoapteka/pl/ Nie tylko kupisz wszelkie leki i suplementy w niskich cenach ale także masz wsparcie online. Oprócz sklepu internetowego posiadają oni masę punktów stacjonarnych w każdym większym mieście. Na pewno kupując u nich masz pewność że stawiasz na jakość.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Apteka internetowa

Post autor: groszek »

Korzystacie z e-recept? Ja na tech.wp/pl/e-recepta-w-telefonie-podpowiadamy-z-jakiej-aplikacji-korzystac-6666066215213824a czytałam ciekawy artykuł na temat e-recept w telefonie. Pobrałam już odpowiednią apkę i skorzystałam z niej póki co dwa razy na wakacjach gdy nie miałam leków ze sobą. Bardzo pomocna rzecz.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Apteka internetowa

Post autor: zuzia12 »

Ja bardzo często zaglądam do różnych aptek internetowych. Bardzo często mają dużo lepsze oferty niż apteki stacjonarne. Na przykład Apteka Galen: aptekagalen/pl/nifuroksazyd-200mg-12tbl-hasco . Polecam zakupy w tej aptece.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Apteka internetowa

Post autor: klamra »

Sklep internetowy Sanbello ma w ofercie bardzo duży wybór takich produktów. Są to między innymi tego typu suplementy - witaminy i minerały: hhttps://sanbello.pl/zdrowie/witaminy-i-mineraly/koenzym-q10 . Warto zapoznać się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ