dom z drewna

deborah
Posty: 402
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:12 pm

dom z drewna

Post autor: deborah »

Szukam firmy, która projektuje nowoczesne domy z drewna i podejmie się stworzenia oryginalnego projektu. Jaką możecie mi polecić?
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: dom z drewna

Post autor: stylowa »

A skoro już jesteśmy przy budowie domów, to czy ktoś z Was zamawiał może projekt swojego domu w Pracowni Architektonicznej MG Projekt? Widziałam ostatnio na jej stronie internetowej mgprojekt/com/pl/, że można tam teraz skorzystać z jesiennej promocji i kupić projekt domu z 20% rabatem. Co Wy na to? Jeśli planujecie budowę, to sądzę, że warto byłoby się chociażby z tą ofertą zapoznać :)
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: dom z drewna

Post autor: arax »

Posiadam swój własny dom na wsi, przez co zmagam się z bardzo uporczywym problemem - komarami. W niektóre noce nie dało się po prostu spać, bo było słychać to denerwujące bzyczenie. Aby rozwiązać ten problem, zamówiłem moskitiery okienne ze strony https://anwis.pl/pl/moskitiery-okienne- ... -balkonowe i czuję, że świat stał się lepszy. Problem z komarami został rozwiązany i zastanawiam się, czemu nie zdecydowałem się na takie rozwiązanie wcześniej.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: dom z drewna

Post autor: olka »

No w sumie ja sama zastanawiałam się nad taką opcją, ale koniec końców taki mgprojekt/com/pl/doskonaly-2-wariant-e-912 domek mi się spodobał. I będę myślała o budowie w maju tego roku 2022. Chodzi o to, żebyśmy jednak mieli czas na dopracowanie własnych finansów. Byle jak nie można się za to zabierać.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: dom z drewna

Post autor: groszek »

My chcieliśmy budować się dopiero za pięć lat, ale mieszkanie w mieście powoli zaczyna nas dobijać i myśle, ze nie wytrzymamy. Mamy już działkę i projekt - mgprojekt/com/pl/dom-na-wygodnej Pozostało załatwić resztę formalności i można działać.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: dom z drewna

Post autor: spalony »

Wizualnie domy z drewna mi się podobają. Ale mieszkać wolę w murowanym domu. Dlatego ostatnio zainteresowałem sie ofertą tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości ma dużą ofertę domów na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam zamiar się z nimi skontaktować by poznać więcej szczegółów.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: dom z drewna

Post autor: nuber »

Mnie z kolei nie za bardzo podobają się domy drewniane i planuję wybudować sobie klasyczny dom i na zewnątrz zrobić tynk mozaikowy. Stąd moje pytanie: czy ktoś z Was używał może produktów tej firmy baumit/pl/przewodnik/wyprawy-wierzchnie/tynk-mozaikowy-wydajnosc-zastosowanie ? Podobno są bardzo trwałe.
ODPOWIEDZ