jakie studia

Awatar użytkownika
arax

Re: jakie studia

Post autor: arax »

Moja żona jest ukrainką i aby podjąć pracę na wymarzonym stanowisku w Polsce musi ukończyć certyfikowany egzamin z języka polskiego. Przed nim zapisała się na kurs przygotowawczy na uczelni https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... kiego.html - przyznam, że dzięki temu udało jej się sporo nauczyć i jest bardzo dobrze przygotowana. Mam nadzieję, że uda jej się zdać!
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
sabina11

Post autor: sabina11 »

Bez względu na to jaki kierunek studiów wybierzecie, warto zaopatrzyć się w artykuły biurowe,dzięki którym uporządkujecie swoje notatki,zapiski czy kserówki. Przydadzą się wszelkiego rodzaju skoroszyty, zakreślacze, kolorowe karteczki,a także organizery na biurko czy do szuflad https://adkpapierniczy.pl/101-organizery-i-szuflady
Studia, to fajny czas,nie warto z tego czasu rezygnować.
groszek

Post autor: groszek »

Ja ostatnio trafiłam na kurs dietetyki cena i chyba się na niego zapiszę. na studia niestety nie mam czasu, ale myslę, że na kurs go znajdę. Od dawna interesuję się dietetyką, bardzo lubię układać diety i pomogłam już kilku osobom schudnąć. Chciałabym mieć dyplom i móc zająć się tym zawodowo.
Renata

Post autor: Renata »

Ja o wyborze studiów bedę się zastanawiać jak zdam maturę. Jak pomyślę o matematyce to już mi się słabo robi. Udało mi się znaleźć taką ofertę tu https://www.bee.pl/14053-przygotowanie- ... iory-zadan Są tu repetytoria, zbiory zadań, podręczniki. Duży wybór i ceny promocyjne. Może i kogoś z was zainteresuje ta oferta.
BeataE0020

Post autor: BeataE0020 »

A gdzie sprawdzasz to czy dany kierunek jest opłacalny? W sumie jestem ciekawa bo właśnie się nie dostałam na to co chciałam i jestem otwarta na wszystkie kierunki. Byleby wlaśnie potem fajną kase zarabiać. No i najlepiej taka praca żeby była dobrze płatna za granicą ;) Nie wiem jeszcze gdzie się wyprowadzę ale na pewno gdzieś poza Polskę bo mieszkac w innym kraju to moje marzenie od dziecka, nowa kultura nowi znajomi inna kuchnia na pewno wiecie o co chodzi;)
RafalCraft

Post autor: RafalCraft »

BeataE0020 pisze:
czw sie 04, 2022 8:35 am
A gdzie sprawdzasz to czy dany kierunek jest opłacalny? W sumie jestem ciekawa bo właśnie się nie dostałam na to co chciałam i jestem otwarta na wszystkie kierunki. Byleby wlaśnie potem fajną kase zarabiać. No i najlepiej taka praca żeby była dobrze płatna za granicą ;) Nie wiem jeszcze gdzie się wyprowadzę ale na pewno gdzieś poza Polskę bo mieszkac w innym kraju to moje marzenie od dziecka, nowa kultura nowi znajomi inna kuchnia na pewno wiecie o co chodzi;)
Sprawdzaj po prostu średnie zarobki na danym stanowisku ;) Możesz na stronie pracawue sprawdzić za granicą wysokość pensji na danym stanowisku w danym kraju. Jakbyś się zastanawiała, jakie są koszty życia w Niemczech albo w Holandii to tam też jest to fajnie wyliczone i pokazane ile co kosztuje.
ODPOWIEDZ