remont w domu

Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: remont w domu

Post autor: arax »

Podczas remontu powstaje wiele zanieczyszczeń, które potem bardzo trudno usunąć. Właśnie do tego może przydać się innowacyjne urządzenie http://hizero.pl/produkt/ . Jest to wielofunkcyjny produkt, który służy do pielęgnacji podłogi w naszych domach. Ja nie potrafiłbym normalnie funkcjonować bez tego.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: remont w domu

Post autor: homekk »

Zastanawiam się nad tym czy robiąc remont domu to decydujecie się także na wymianę drzwi w całym domu? Bo ja jak już to idę za ciosem i chcę także wymienić drzwi ale jeszcze nie wiem na jakie się zdecydować. I tak znajoma podesłała mi tego linka vrata/pl/k/drzwi-wewnetrzne/drzwi-sosnowe/ z pomocą którego bez problemu udało mi się wybrać w końcu bardzo fajne i nowoczesne drzwi i to w dodatku sosnowe.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: remont w domu

Post autor: RafalCraft »

Podczas remontu warto zastanowić się, czy nie zamontować w biurze klimatyzatora. Na czystyklimat/pl/ znajdziecie duży wybór klimatyzatorów czy innych urządzeń, które się sprawdzą w biurze :)
GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Re: remont w domu

Post autor: GabrielRWrz »

Często podczas remontów w domu niezbędna okazać się może pomoc hydraulika. Dlatego ja osobiście polecam jotka-hydraulik/pl/hydraulik-wroclaw-fabryczna/, gdzie skutecznie zajmują się naprawami hydraulicznymi we Wrocławiu i okolicach :)
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: remont w domu

Post autor: jowittaa »

Jeśli robisz remont w domu to będziesz potrzebować odpowiednich mebli do różnych pomieszczeń i wtedy warto skorzystać z oferty Edinos. Jest to sklep z meblami wysokiej jakości ale nie obawiaj się że za tym idzie wysoka cena. Zobacz na przykład zestaw mebli do salonu edinos/pl/mebloscianka-pixelo-5x-biala-czarna i czy uważasz że to dużo jak za 10 lat gwarancji i wszelkie najnowsze rozwiązania stosowane w meblach?
nuber
Posty: 545
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: remont w domu

Post autor: nuber »

Ja teraz remontuję jadalnię i w niej wymieniam meble i dodatki. Ładne stoły widziałam tutaj sfmeble/pl/c/stoly-do-jadalni w ofercie i chyba do siebie od nich zamówię. Mają dość duży wybór, słyszałam też dobre opinie o jakości mebli od nich.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: remont w domu

Post autor: spalony »

Ja po remoncie postanowiłem zadbać o dodatki do mieszkania. Tak trafilem tu nietylkofiranki/pl/184-zaslony-wysokosc-160cm Eleganckie zasłony w różnych kolorach. Będą dobrą dekoracją pokoju. Żałuję że mam małą kawalerkę i nie mam możliwości wykorzystania wszystkich dekoracyjnych propozycji. Patrzcie w zakładki - warto.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: remont w domu

Post autor: groszek »

My planujemy remont pokoju naszych dzieciaków. Na edinos/pl/meble-dla-dzieci znalazłam piękne meble i właśnie zastanawiam się nad zamówieniem całego kompletu. Ich obecne meble są już dosć stare i zniszczone. Wymienialibyście wszystko przy okazji remontu?
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: remont w domu

Post autor: Renata »

Ja trafiłam ostatnio do sklepu z małym AGD tu abfoto/pl/produkty/male-agd I znalazłam klimatyzator przenośny Adler AD7916 9000 BTU. Który ma trzy tryby pracy: osusza, nawiewa i chłodzi. Sterowany pilotem. Co ważne posiada przycisk blokady rodzicielskiej to funkcjonalne zabezpieczenie przed dziećmi.
Awatar użytkownika
firut
Posty: 488
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: remont w domu

Post autor: firut »

Ostatnio w domu miał miejsce mały remont - wymieniliśmy okna i drzwi, a poza tym zakupiliśmy rolety. Znaleźliśmy je na stronie https://anwis.pl/pl/gdzie-kupic - sklep oferuje bardzo szeroką ofertę rolet i żaluzji, dlatego było w czym wybierać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu, sypialnia i salon prezentują się teraz znakomicie!
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
ODPOWIEDZ