remont w domu

stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

remont w domu

Post autor: stylówka »

Cześć. Udało mi się przekonać męża do generalnego remontu w domu i przy okazji zrobienia drugiej łazienki. Tylko zastanawiam się jak to zorganizować, gdyż w tym pomieszczeniu w którym chcemy zrobić łazienkę nie mamy tych wszystkich instalacji sanitarnych. Czy w związku z tym jest taka możliwość? Nasz fachowiec twierdzi, że tak bo można zamontować taki pompo rozdrabniacz i łazienkę zrobić w dowolnym pomieszczeniu. Słyszał ktoś może o takim rozwiązaniu?
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: remont w domu

Post autor: gina »

Po remoncie zostaje zawsze sporo bałaganu, dlatego też warto pomyśleć nad fachowymi usługami w zakresie sprzątania. Taka jest prawda, że firma sprzątająca kraków nie musi być kosztowna - w sensie jej usługi. Bo jest wiele firmy, które są rzetelne i mają naprawdę atrakcyjny cennik. Tak jest przykładowo w przypadku firmy Moppy.
Awatar użytkownika
Awewe
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:20 pm

Re: remont w domu

Post autor: Awewe »

Wiecie coś więcej na ten temat? Dajcie znać.
Możesz uczyć się latami i mieć w szkole same piątki lecz życie i tak zweryfikuje czy jest jesteś tylko zdolny czy po prostu zwykłym głombem.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: remont w domu

Post autor: homekk »

Skoro jesteśmy w temacie remontów to zastanawiamy się czy by przy okazji nie zdecydować się na zamontowanie takiej klimatyzacji pokojowej. Bo jednak w upały ciężko jest wytrzymać w naszym mieszkaniu. A słyszeliśmy, że taka klimatyzacja to bardzo fajna sprawa. Tym bardziej, że polecono nam tę firmę coldklim/pl/ także jeden problem z wyborem firmy mamy z głowy. Myślicie, że to dobre rozwiązanie z tą klimatyzacją w mieszkaniu?
Awatar użytkownika
nina998
Posty: 84
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:07 am

Re: remont w domu

Post autor: nina998 »

A ja przy remoncie kupiłem sobie dystrybutor wody. Jak się okazało - jest to wygodne rozwiązanie i to niedrogie. A konkretnie to zdecydowałem się na ofertę tej firmy http://www.aquamo.com.pl/dystrybutory. Znają się na rzeczy i działają na tym rynku od dawna. Dlatego wiedzą jak dotrzeć i obsłużyć każdego klienta. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.
Zaangażowanie uczuciowe to poważna sprawa.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: remont w domu

Post autor: Stajl »

No my sie zastanawiamy nad tym, czy przypadkiem nie usunac wanny (mamy taka 120cm wiec ani sie polozyc wygodnie ani nic) i w jej miejsce nie dac kabiny prysznicowej? Tak czy siak w 99% bierzemy prysznic w wannie - wiec po co nam ona? Sa fajne kabiny prysznicowe np tutaj: prysznice/pl/kabiny-prysznicowe/ i nie kosztuja tak duzo. Zastanawia mnie jedno - czy brac szklo 6 czy 8 mm? Jest roznica w cenie - czy warto brac grubsze szklo do prysznica?
Awatar użytkownika
Cleo
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:46 pm

Re: remont w domu

Post autor: Cleo »

Według mnie najlepiej jest postawić na sprawdzoną ekipę. Oni będą wiedzieć co robić!
Jeśli chcesz być kochanym, bądź godny miłości.
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: remont w domu

Post autor: Renata »

My przystąpimy do remontu na wiosnę. Szukam w necie ciekawych propozycji na ładne wykończenie wnętrz. Tak trafiłam na firmę tu szklarzokuniew/pl/ Ta firma ma naprawdę ciekawe rozwiąznia. Mnie zainteresowała propozycja zabudowy szklane. Mamy wannę, a teraz zobaczyłam że można zrobić na niej zabudowę by swobodnie brać prysznic i nie zachlapać całej łazienki. Jeśli planujecie remont domu, mieszkania to spraawdźcie inne propozycje.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: remont w domu

Post autor: zuzia12 »

Koniecznie zainteresujcie się także wymianą instalacji hydraulicznej. Tym zadaniem z chęcią zajmie się hydraulik 24h Mokotów Warszawa Jerzy Hojda: hydraulicy.warszawa/pl/ . Polecam się z nim skontaktować.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: remont w domu

Post autor: milka »

W moim wypadku remont w mieszkaniu wiązał się również z wymianą mebli w każdym pomieszczeniu. Sam remont pochłania wiele pieniędzy, dlatego meble nie mogły być bardzo drogie. Choć muszę przyznać, ze zależało mi na nowoczesnym stylu i dobrej jakości. Takie meble znalazłam w sklepie internetowym lemag1/com/pl/ . Wybór jest duży, a wszystkie meble do łazienki czy sypialni można zamówić w jednym miejscu. Polecam ich.
ODPOWIEDZ