remont w domu

gina
Posty: 221
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: remont w domu

Post autor: gina »

Nareszcie mogę wymienić sobie umywalkę w łazience, maja stara nie nadaję się już do użytku, co sądzicie o umywalkach podblatowych? Znajoma poradziła mi ofertę w Internecie sklepmo/pl/pol_m_Lazienka_UMYWALKI_Umywalki-podblatowe-224.html. Ponoć umywalki mają supernowoczesny oraz pomysłowy styl.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: remont w domu

Post autor: RafalCraft »

Warto podczas remontu domu zainstalować klimatyzator :) Pozwoli na zarówno ochłodzić, ogrzać, a nawet osuszyć pomieszczenie. Ja kupiłem urządzenie na czystyklimat/pl/12-klimatyzatory i super się spisuje. Duży wybór modeli i produktów na stronie, dlatego z pewnością każdy coś wybierze dla siebie :) Dobry klimatyzator to podstawa.
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: remont w domu

Post autor: WioLka34 »

Też za jakiś czas planujemy przeprowadzenie remontu w domu, przede wszystkim pod kątem odświeżenia ścian i wymiany drzwi. Drzwi już wstępnie wybraliśmy na stronie Golddoor, gdzie modeli jest bardzo dużo. Można bez trudu znaleźć i model jaki nas interesuje i kolor, który najlepiej będzie się nadawał do naszego mieszkania.
akacja56
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: remont w domu

Post autor: akacja56 »

Remont sam w sobie jest bardzo męczący, ale warto czasem pomyśleć o ciekawych rozwiązaniach na piękne wnętrze. Mi podobają się podłogi drewniane radom , bo taka podłoga starzeje się razem z nami, a tak naprawdę czym starsza tym ładniejsza. Każdy jednak podczas takiego remontu ma duże pole do popisu co i gdzie nowego stworzyć.
Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: remont w domu

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o całościowy remont w domu, to musimy zacząć od przemyślenia, jaki styl nam odpowiada i jaka jest nasza wizja na te pomieszczenia, fajne jest gdy wszystkie pomieszczenia w domu urządzone są w tym samym stylu, wyjątkiem są pokoje dzieci, tam można zostawić im pole do wykazania się swoją wyobraźnią. Tez ostatnio robiłam remont jednak nie domu, tylko mieszkania i postawiłam na styl nowoczesny, wszystkie meble kupiłam w jednym miejscu meblem1/pl/54-salon, co znacznie ułatwia, tylko jeszcze kilka dodatków i jest super.
balbina
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:07 pm

Re: remont w domu

Post autor: balbina »

Kiedy już remont zostanie zakończony,pozostaje ta przyjemniejsza cześć czyli meblowanie i dekorowanie mieszkania.Teraz mamy zimę,ale kiedy przyjdzie lato,cała rodzina doceni zamontowane w oknach moskitiery ekoplast-group/com/pl/rolety/moskitiery/
To bardzo przydatny produkt,którego założenie jest bardzo proste,łatwe i szybkie,a korzyści ogromne. W letnie wieczory już nie będą nas odwiedzały komary,nie będziemy się drapać i denerwować.
kamilka45
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:59 pm

Re: remont w domu

Post autor: kamilka45 »

Remont w domu to dużo brudu i kurzu. Warto ułatwić sobie sprzątnie i część rzeczy typu zasłony, firany, dywaniki oddać do pralni na przykład na pralnia-warszawianka/pl/ . Zadbają odpowiednio o czystość twoich rzeczy i do tego wykonają to w dobrej cenie z szybką realizacją.
sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: remont w domu

Post autor: sisi »

Tak naprawdę możemy remontować różne rzeczy, ale ja się tak na te moje wentylacyjne cuda napatrzyłam i wydaje mi się, że to będzie dla mnie rozwiązanie idealne. Po prostu sprawdzę tu smay/pl/product/elastyczne-krocce-podlaczeniowe-kep-kek/ , co mogę wymienić. Bo jak ulepszę całą wentylację, to w domu będzie lepsze powietrze.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: remont w domu

Post autor: arax »

No ja właśnie jestem w trakcie remontu sypialni moich dzieci. Dlatego szukam jakichś ciekawych mebli dla nich. Tutaj widziałem świetne kolekcje mebli dziecięcych http://www.bami.pl/ . Co uważacie? Bo moim zdaniem przepiękne są te meble, a przy tym całkiem tanie jak na takie coś. Chyba się na to zdecyduję ostatecznie.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: remont w domu

Post autor: homekk »

Remont domu sprzyja także zmianom jeśli chodzi o wystrój pokojów. Dlatego też jak już zaczęliśmy remont to i nowe meble także się przydadzą. I tak szukałam jakieś inspiracji w internecie i dzięki temu natrafiłam na ich ofertę swiatdomu/com/oferty/kanapa-butelkowa-zielen która nie powiem bardzo mi się spodobała. Bo nie dość, że ich kanapy są bardzo wygodne to w dodatku w takim kolorze bardziej uniwersalnym. Także na pewno jakąś kanapę stąd wybierzemy i zamówimy.
ODPOWIEDZ