Szampon do włosów

Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Szampon do włosów

Post autor: arax »

Przez długi okres czasu byłem zdania, że wybór szamponu nie ma znaczenia dla kondycji naszych włosów. Byłem w błędzie - polski dystrybutor Biokap oferuje sprawdzone produkty, które sprawiły, że moje włosy prezentują się o wiele lepiej i są zdrowsze. Z ręką na sercu produkty tej firmy mogę polecić każdemu.
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Szampon do włosów

Post autor: nuber »

Szampon zawsze dostosowuj do swoich potrzeb. Ze względu na to, że mam blond włosy, ja postanowiłam stosować szampon z wyciągiem z rumianku od Klorane. Świetnie się spisuje - jest łagodny i podkreśla kolor moich włosów.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Szampon do włosów

Post autor: malwina »

dokładnie, dobór odpowiednich kosmetyków jest bardzo ważny. Ja lubię te szampony z serii my life my hair z Eveline. Najpierw kupiłam sobie oczyszczający a ostatnio wzięłam też wygładzający i nawilżający. oba sprawdziły się super, na pewno będe do nich wracać :)
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Szampon do włosów

Post autor: milka »

A markę Balmain znasz? Francuska jakość :) Mają też całą linię do pielęgnacji włosów. Tutaj bellita/pl/balmain masz ich produkty do kupienia. Są też szampony i odżywki. Asortyment szeroki więc bez problemu znajdziesz coś co będzie dopasowane do Twoich potrzeb.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Szampon do włosów

Post autor: groszek »

Zwykły szampon raczej na wypadanie włosów nie pomoże. Najlepiej zrobić badania, zeby zobaczyć co się dzieje. Jeśli włosy lecą garściami, są słabe i cienkie to na czas leczenia możesz nosić perukę - perukaradom/pl/sklep-z-perukami-radom/ Na pewno odciąży to twoje włosy. Nie będziesz ich suszyc, stylizowac itd.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Szampon do włosów

Post autor: zuzia12 »

Mnie ciekawi też tematyka przedłużania włosów na nanoringi. Czytałam trochę na ten temat w tym artykule: https://lubiehrubie.pl/wiadomosci/jak-p ... nanoringi/ . Wydaje mi się, że efekt jest bardzo ciekawy i naprawdę robi wrażenie.
ODPOWIEDZ