Tłumacz specjalistyczny

deborah
Posty: 402
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:12 pm

Tłumacz specjalistyczny

Post autor: deborah »

Tłumacz specjalistyczny - jakiego polecacie? Chciałabym zlecić przetłumaczenie treści o tematyce medycznej z j. polskiego na niemiecki.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: jowittaa »

Jeżeli potrzebny jest tłumacz specjalistyczny języka angielskiego to polecam ofertę kolodziej-albion/com/pl/ Mają oni długoletnie doświadczenie i poradzą sobie z każdym tłumaczeniem technicznym, medycznym czy też dydaktycznych. Dodatkowo osobom z Poznania mogą świadczyć usługi nauki języka angielskiego.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: malwina »

ja jakiś czas temu szukałam namiaru na tłumacza przysięgłego związanego z językiem angielskim. Chodziło o osobę, która pracuje na terenie Krakowa. I tak poprzez pocztę pantoflową trafiłam do Pani Edyty Winiarskiej Stachowicz edytawiniarskastachowicz/pl/. Zdecydowanie polecam, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, można te zliczyć na profesjonalną obsługę i terminowość w wykonywaniu zleceń.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: Inna12 »

Ja również niedawno szukałam tłumacza do tłumaczenia umów a to już jest dość ciężki rodzaj tłumaczeń, ale dzięki stronie https://dia-ogrodpolski.org.pl/tlumacze ... wymagania/ oraz artykułowi który się na niej znajduje udało mi sie wybrać odpowiednią osobę na to stanowisko i wszystko co było tłumaczone przez nią nie zawierało żadnego rażącego błędu który by mnie naraził.
ODPOWIEDZ