Wyposażenie do kuchni

Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Wyposażenie do kuchni

Post autor: firut »

Przymierzacie się do zamówienia wyposażenia do kuchni? Szukacie dobrej i sprawdzonej oferty? Według mnie aktualnie warto się zdecydować na ten sklep https://www.indelo.pl/wyposazenie-kuchni-cat-1 . Osobiście u nich zamawiałem parę rzeczy do swojej kuchni i jestem mega zadowolony z zakupów u nich. Ciężko znaleźć lepszy sklep w internecie z takim wyposażeniem. Nie zawiedziecie się na zakupach u nich!
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: milka »

Sprawdź sklep Nettrading. Myślę, że znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz. Widziałam u nich drobne akcesoria jak sztućce czy obieraczki do warzyw, jak i większe np. takie nettrading/pl/brytfanny-do-pieczenia brytfanny do piekarnika. Różne marki, rodzaje, modele. Konkurencyjne ceny. Niezależnie od tego czego szukasz - tam będzie.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: stylowa »

Myślę, że każdy miłośnik i miłośniczka herbat powinni mieć w swojej kuchni jakiś dzbanek lub kubek z zaparzaczem. Widziałam ostatnio takie kubki na stronie internetowej coteca/pl/102-kubki-z-zaparzaczem. Moim zdaniem to bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu gadżet - wiem, bo sama takiego kubka używam ;) Najczęściej parzę w nim zieloną herbatę liściastą - moją ulubioną.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: zuzia12 »

Warto też znaleźć dobrego fachowca, który od A do Z zajmie się remontem naszej kuchni. Polecam rzucić okiem na pogotowie hydrauliczne hydraulik w Krakowie: hydraulikon/pl/ . Myślę, że będziecie zadowoleni z takiej współpracy.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: nuber »

Do kuchni wyposażenie ja zamawiałem internetowo, tutaj gama-sklep/com/pl/a/421-kuchnia-z-jadalnia-i-salonem macie ciekawe aranżacje na jadalnie z kuchnią i salonem które na pewno przypadną wam do gustu. Mają tam też ciekawe ceny, przystępne na pewno.
GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: GabrielRWrz »

Nie wyobrażam sobie aby w wyposażeniu kuchni zabrakło ekspresu do kawy ;) Sam posiadam Saeco Incanto i uważam, że kawa smakuje wybornie ;) Czasem zdarza się jednak, że wyskakują na nim błędy. Znalazłem jednak fajną stronę klinikaekspresow/pl/saeco-incanto-poznaj-kody-bledow, dzięki której dowiedziałem się co one oznaczają i jak sobie z nimi radzić.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: gina »

Miałam bardzo duży problem z doczyszczeniem płyty indukcyjnej po gotowaniu, zaschnięte plamy na indukcji i blacie kuchennym to była moja zmora. Do czasu aż na biozym/pl/c/naturalne-srodki-czystosci/ zamówiłam piankę odtłuszczającą, która jest idealna i nie wyobrażam sobie już czyszczenia bez niej.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: RafalCraft »

W mojej kuchni obowiązkowym elementem wyposażenia jest ekspres do kawy :D Uwielbiam jej smak i zapach porannej kawy :) Jeżeli szukasz ekspresu to w sklepie swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy znajdziesz bardzo duży wybór ;)
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: gina »

Zastanawiam się, czy wy również macie tak jak ja, że zwracacie uwagę na sposób podawania wam zamówionych produktów w różnych lokalach? Dla mnie to też bardzo istotne i dużo więcej razy wybiorę lokal, w którym podają estetycznie, na przykład używając takich o to tac kuchenne/pl/pl/c/Tace/351 czy u was jest podobnie?
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Wyposażenie do kuchni

Post autor: nuber »

Może macie jakieś porady dla osoby wybierającej pierwszy raz kuchnie?
ODPOWIEDZ