prezent na dzień matki

Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

prezent na dzień matki

Post autor: Inna12 »

Szukam czegoś odpowiedniego dla mamuski z okazji dnia matki, możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
Moryachok12
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:34 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Moryachok12 »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.
Najmądrzejsze co możesz zrobić
To odpuścić sobie wszystko i wszystkich
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: jowittaa »

Mi się wydaje że najlepszym sposobem na prezent na dzień matki moze być taki zestawik upominkowy smaczajama/pl/pl/p/Zestaw-Upominkowy-Skrzydlate-Serdecznosci/9763 Jest to naprawdę fajna oferta którą polecam sprawdzić jak najprędzej ponieważ dzień matki co raz bliżej i czasu co raz mniej. Warto wziąć jeszcze przesyłkę pod uwagę.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: stylowa »

Moim zdaniem najlepszy byłby jakiś ładny perfum - kobiety bowiem bardzo lubią takie prezenty dostawać. Na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-damskie znajdziecie bardzo duży wybór damskich perfum w niewygórowanych cenach, więc na pewno uda Wam się tam coś wybrać, polecam ;)
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: spalony »

A może elegancki zegarek będzie dobrym pomysłem na prezent dla mamy. Zobaczcie tu protime24/pl/aar_m_Zegarki-Nautica_Zegarki-damskie-Nautica-3002.html Znana marka, spory wybór i ceny promocyjne. Mi spodobał się zegarek z niebieską tarczą, siateczkową bransoletką i zapasowym paskiem skórzanym.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Stajl »

Hejka!
Hmm a moze jakies akcesoria do telefonu? Mama zapewne sporo korzysta ze swojego smartfona, wiec moze jakis powerbank, aby nie musiala siedziec przy ladowarce? Albo sluchawki czy zestaw glosnomowiacy? Takich dodatkow do smartfonow jest masa - zobaczcie zreszta sami np tutaj: teleakcesoria/com/
pariss
Posty: 52
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:10 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: pariss »

Mozliwości jest jak widać sporo :) każdy z nas jest inny i pewnie ma inne marzenia związane z takimi upominkami :) uważam, że perfumy to propozycja dość bezpieczna i klasyczna :) ja sama często dostaje perfumy i kupuje je dla innych. Jeśli chodzi o ciekawe zapachy to tommy hilfiger perfumy damskie są super :) można je kupić w korzystnej cenie w perfumerii perfumy33/pl/33-tommy-hilfiger-perfumy-l-amour. Ogólnie warto się rozejrzeć bo mają tu też zapachy dla mężczyzn :)
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Renata »

Dla mojej mamy dobrym prezentem jest książka np ta taniaksiazka/pl/ksiazka/dwor-cierni-i-roz-tom-1-sarah-j-maas Autorka tworzy swoją wersję baśni Piękna i bestia. To piekna opowieść o miłości która będzie musiała się zmierzyć z przeciwieństwami. Moja mama lubi tego typu historie, to będzię dobry prezent.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: prezent na dzień matki

Post autor: groszek »

A co sądzicie o peruce w prezencie? Trafiłam ostatnio na ten sklep perukarski perukisklep/pl i zastanawiam sie nad kupieniem peruki dla mamy. Moja mama bardzo lubi zmieniać fryzury i myślę, że ucieszy się z peruki. Już kiedyś mówiła, że chciałaby mieć chociaż jedną.
KicakBM
Posty: 41
Rejestracja: pn lis 02, 2020 3:36 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: KicakBM »

A co myślicie o kupnie zegarka? W sumie wydaje mi się, że to fajny pomysł nie tylko na prezent z okazji Dnia Matki ale również fajny pod choinkę czy na urodziny :) Ja w tym roku chyba kupię mamie zegarek na święta bo znalazłam super oferty na stronie yesap/com/zegarki-edifice-c-105.html .
ODPOWIEDZ