prezent na dzień matki

Domis3223
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:38 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Domis3223 »

Moim zdaniem zegarek, to bardzo fajny prezent, sama bym chciała taki dostać na święta. Jeżeli chodzi o zegarki, to duży wybór znajdziecie w sklepie Monsters, są tam zegarki eleganckie jak i sportowe, a ogólnie jeżeli chodzi o prezenty, to ja się kieruję tym, że prezent nie może być czymś uzytecznym tylko czymś, czego solenizantka bądź solenizant sami by sobie nie kupili.
architektura12
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 2:49 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: architektura12 »

Ja myślę, że bilonówka jest bardzo fajnym pomysłem na prezent dla mamy. I do tego tez praktycznym, a właśnie takie prezenty się ceni najbardziej :)
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: gina »

Ja z moją mamą niezależnie do okoliczności zawsze wymieniamy się praktycznymi prezentami. Chociażby teraz wpadłam na taki pomysł na prezent, jak - wyciskacz do cytryn . Wiem, że nie ma czegoś takiego, a na pewno się przyda w różnych sytuacjach. Także uważam, że będzie to trafny prezent.
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: Renata »

Moja mama to jeszcze młoda kobieta, która lubi modne dodatki. Pomyślałam że spodoba się jej ten zegarek tu protime24/pl/product-aar-62430-Zegarek-Bering-16831-334-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Znana marka. Zegarek z ładną siateczkową bransoletką, a koperta zegarka wysadzana jest kryształkami. Bardzo elegancki i modny. To będzie dobry prezent.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: jowittaa »

Na pewno spodoba Ci się taka oferta koszy delikatesowych smaczajama/pl/pl/c/Polecane-na-Dzien-Matki/578 Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe propozycje na Dzień Matki. Ja już zamówiłam kosz Gorączka Złota z wybornymi trunkami i wiem że będzie to dobry wybór. Oczywiście to tylko jedna z możliwości więc przejrzyj i dobierz to co najlepiej sprawdzi się w przypadku twojej mamy.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: spalony »

Moja mama lubi dobrą książkę.Więc znalazłem taką ofertę tu taniaksiazka/pl/chwala-meksykanskim-zakonnicom-barbara-kwinta-p-1497913.html To książka o szukaniu swojej drogi w życiu. Główn bohaterka ucieka z wlasnego ślubu, wyjeżdża i zaczyna szukać pomysłu na swoje życie. Ta ksiazka spodoba się mamie.
sasanka
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:09 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: sasanka »

Hej, wiecie jaki ja miałam prezent na dzień mamy? Dwie kreski na teście ciążowym. Najpiękniejszy dzień. Znalazłam fajny blog dla przyszłych mam rodzickontradziecko/pl/rodzic/zostane-mama-jak-sie-przygotowac-na-narodziny-dziecka/ Bardzo ciekawe i pouczające artykuły. Polecam poczytać.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: prezent na dzień matki

Post autor: nuber »

Na dzień matki to ja wam powiem że mojej mamie zamawiałem tutaj gardenspace/pl/grille-ogrodowe nowego grilla ogrodowego gazowego. Wybrałem dużego bo u niej zawsze dużo gości jest i rodziny też wiele na imprezach ogrodowych. Zadowolona z niego jest, cały sezon zeszły korzystała z tego grilla.
ODPOWIEDZ