Lampy podłogowe

Awatar użytkownika
nina998
Posty: 84
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:07 am

Lampy podłogowe

Post autor: nina998 »

Hej! Moja znajoma chciałaby dla siebie zakupić Lampę podłogową . Nie może jednak się zdecydować na żaden konkretny sklep, więc chciałbym jej w tym pomóc. Dużo dobrego w internecie słyszałem na temat tego sklepu. Z tego co widzę to mają oni dość spory wybór oświetlenia, na czym bardzo mi zależy. Myślicie, że jest to dobry wybór, czy lepiej szukać czegoś innego? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Zaangażowanie uczuciowe to poważna sprawa.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: gina »

W sklepie interblue/pl/oswietlenie/oswietlenie-schodowe/ znajdziesz również najróżniejsze lampy, oświetlenia. Warto się tam rozglądnąć, ponieważ mają tam nowoczesne i praktycznie opcje. Każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie, bo wybór mają tam naprawdę bogaty.
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: WioLka34 »

My z kolei szukając oświetlenia zwróciliśmy uwagę na halogeny sufitowe - hurtownia-swiatla/pl/zarowki-halogenowe Tego typu oświetlenie jest bardzo długotrwałe, a zarazem oszczędne. Do tego można je wykorzystać w różnych konfiguracjach, jak również dopasować intensywnośc światła. Jest to inwestycja na dłuższy czas niż zwykłe żarówki.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Lampy podłogowe

Post autor: groszek »

Ja też chcę kupić lampę podłogową do salonu. Na lampykemar/pl/ znalazłam bardzo duży wybór lamp i chyba wybiorę coś z oferty. Powoli kończymy urządzanie mieszkania i brakuje nam już tylko odpowiedniego oświetlenia. też zawsze macie taki duży problem z wyborem odpowiednich lamp?
sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: sisi »

No właśnie widzę, że piszecie o tym, co można fajnie wmontować w schody. Mi się podoba, jak jest zamontowana balustrady szklane i oświetla się ją ledami, w tym zimnym kolorze. Wtedy, jak szklarz na balustradzie zrobi takie ładne załamania, mamy niemal prywatną tęczę w domu. Dla mnie to jest naprawdę piękne i wyjątkowe. Po prostu cudowna sprawa.
sabina11
Posty: 43
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:30 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: sabina11 »

A odwiedzaliście już sklep z oświetleniem Kaja sklep.kaja/com/pl/artglass-m-6.html ?
Na naszym rynku działają od 20 lat,znani są z produktów trwałych,eleganckich i solidnie wykonanych.Oferują oświetlenie na zewnątrz,wewnątrz,oraz do ogrodu.
Ich oświetlenie to wspaniała dekoracja,bogato zdobione elementy są cenione przez wielu klientów,wystawiających recenzje na wielu forach i blogach wnętrzarskich.
Cenią ich za niebanalne kształty,dopasowane do najnowszych trendów i stylu panującego w każdym domu.
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Lampy podłogowe

Post autor: balbo »

Wybór dobrego oświetlenia nie jest wcale łatwy. Należy wszystko dokładnie przemyśleć i przede wszystkim zastanowić się czy stawiamy na oświetlenie punktowe czy centralne. Tutaj budownictwo.org/artykuly/szczegoly/65079_dlaczego-oswietlenie-w-pomieszczeniach-jest-tak-istotne warto sobie zerknąć. Macie tam namiar na artykuł, który naprawdę wiele wyjaśnia.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: nuber »

Zrezygnowałam ze swoich lamp podłogowych ze względu na małe dzieci. Wiecznie były przewrócone i bałam się, że mogą sobie zrobić krzywdę. Niestety nie zawsze światło górne jest odpowiednie do funkcjonowania po zmierzchu, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy założyć kilka listw ledowych w salonie, aby nie było za jasno ani za ciemno :) Swoje listwy kupowaliśmy w sklepie Neonica: sklep.neonica/pl/pl/n/list
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: milka »

Lampy podłogowe są ok. Ale nie mogą być jedynym oświetleniem w pomieszczeniu. Moim zdaniem najlepiej jest zróżnicować źródła światła. Przy się więc także oświetlenie górne, a także tego typu candellux/com/pl/pl/products/lampa-stolowa-gabinetowa-czarna-e27-klosz-regulowany-40w-reno-41-80066-71841.html lampa stołowa. Im więcej punktów świetnych tym pomieszczenie prezentuje się bardziej atrakcyjnie.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: klamra »

Jeżeli tak jak ja lubicie wnętrza nowoczesne to z pewnością spodobają Wam się lampy do jadalni. Dostępne są one w sklepie internetowym Elampy: elampy/pl/lampy-do-jadalni . W ofercie mają także duży wybór lamp wiszących, stojących i nie tylko.
ODPOWIEDZ