Które meble kuchenne?

Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: Vitka »

Chyba fajnym pomysłem , bedzie zamontowanie w kuchni fototapety. Zastanawiałam sie nad takim rozwiązaniem i tu magicandstyle/com/p5024,fototapeta-do-kuchni-kawa-i-wanilia.html widziałam też fajną tapetę.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: gina »

Widzę, że aranżujesz swoją kuchnię, to super. A czy krzesła, stół do jadalni masz? Jak nie to możesz odwiedzić sobie mebleswiata.eu/pl/ ponieważ tam znajdziesz coś zaskakującego dla siebie. Zobacz na meble kolonialne. Czyż nie są piękne... Według mnie tak i z całą pewnością luksusu sporo wniosą do danego wnętrza.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: milka »

Lubię szukać niestandardowych pomysłów i oryginalnych rozwiązań. Tak samo w kwestii mebli do kuchni. Dlatego zdecydowałam się na zakup narożnika kuchennego, który zamówiłam na stronie internetowej martimeble/pl/17-narozniki-kuchenne . Mają świetne meble w przystępnych meblach. Wybór jest spory, a dzięki temu zyskałam sporo miejsca w kuchni.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: groszek »

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem okapu do kuchni. Uwielbiam gotować ale denerwują mnie zapachy roznoszące się po całym domu. Dlatego zastanawiam się nad okapem od Ciarko Design. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. Czy ktoś z was ma ich okap?
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: firut »

A może coś stąd https://www.edinos.pl/meble-kuchenne ? Polecam się z tym bliżej zapoznać :)
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: homekk »

Jeśli chodzi o meble kuchenne to ja sama zastanawiam się nad tym czy by nie poszukać jakiś stoliki i krzesła do kuchni na serwisach ogłoszeniowych. Bo jednak teraz można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych mebli w bardzo dobrym stanie i o wiele taniej niż wyobrażamy to sobie. Także ja z pewnością coś znajdę na takim portalu ogłoszeniowym i zamówię.
Szuwi
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:17 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: Szuwi »

Ja zwykle zamawiałam w sklepach stacjonarnych, ale w obecnej sytuacji chyba najlepiej szukać miejsc w sieci,
gdzie można zamówić meble na wymiar online.
To wygodne rozwiązanie, bo wybór jest nawet większy niż w sklepach stacjonarnych.
Większość sklepów online oferuje dostawę na dogodnych warunkach plus montaż na miejscu.
stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: stylówka »

Wybór mebli kuchennych oczywiście jest bardzo ważny tak samo jak wybór dobrego sprzętu AGD. I tak przekonałam się, że ze sprzętem bardzo różnie bywa. Więc namiary na dobry serwis napraw takiego sprzętu zdecydowanie się przyda. I tak dowiedziałam się, że tutaj restartagd/pl/miasto/naprawa-agd-olsztyn/ doskonale poradzą sobie z każdym rodzajem usterki. I w dodatku mogą dokonać naprawy w moim domu.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: klamra »

Meble to nie wszystko. Akcesoria też są w kuchni bardzo potrzebne. Mam na myśli takie elementy wyposażenia kuchni jak chociażby talerze. Znajdziecie je tutaj: nettrading/pl/talerze-obiadowe/talerz-do-stekow-friends-time-luminarc-30x26-cm .
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: nuber »

A jakie szafki kuchenne macie w swoich kuchniach? Coś w komplecie czy raczej osobno? Bo u siebie muszę zamówić i się zastanawiam jakie będą najlepsze. Wybór jest duży w sklepach, ciężko na coś konkretnego się zdecydować. Wy gdzie kupowaliście?
ODPOWIEDZ