Które meble kuchenne?

Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Które meble kuchenne?

Post autor: Felider »

Jak w temacie - poszukuję dobrych mebli kuchennych. Jesteście w stanie coś polecić? Zastanawiam się obecnie, czy takie kuchnie na zamówienie warszawa tanio byłyby ok... Co o tym sądzicie?
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: balbo »

Tutaj belmeb/pl/akcesoria-meblowe/oswietlenie.html warto sobie zerknąć. Mają tam w ofercie różne akcesoria meblowe, w tym oświetlenie, które jest nie tylko praktyczne, ale też funkcjonalne. Warto sobie tam zerknąć. Można tam zakupić wszelkie elementy do samodzielnego wykonania mebli. Nie da się ukryć, że w ten sposób można sporo zaoszczędzić.
WioLka34
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:07 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: WioLka34 »

Mi w kuchni najabrdziej podobają się białe bemelki w wysokim połysku. Myślę, że wyglądają naprawdę elegancko, stylowo i sprawiają, że kuchnia wydaje się bardziej przestronna i jasna. Do tego jeszcze jakieś nowoczesne oświetlenie (oświetlenie sklep internetowy) i kuchnia będzie naprawdę ładna i przytulna. Dla mnie kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu i to jej poświęciłam najwięcej czasu, skrupulatnie dobierając całe wyposażenie.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: stylowa »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ładne, nietuzinkowe meble kuchenne w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/26-meble-kuchenne. Pod względem cenowym wypadają tam one całkiem atrakcyjnie, więc również i Wam polecam się rozejrzeć ;)
gina
Posty: 221
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: gina »

A może warto zrealizować całkiem inne meble, wyróżniające się na tle pozostałych. W końcu mając usługi takie jak wycinanie cnc w drewnie formadesign.szczecin/pl/frezowanie-cnc-drewno/możemy wszystko. Dowolnie kształtować poszczególne materiały, tworzyć w nich ciekawe wzory etc. Myślę, że warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem. W ten sposób możecie stworzyć coś nietypowego.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: groszek »

My zamawiamy kuchnię z marketu budowlanego. Znalazłam bardzo fajne meble i chcę zamówić je na wymiar. A jakie macie okapy w swoich kuchniach? My chyba zdecydujemy się na okap wyspowy z ciarkodesign/com/ Widziałam, że Ciarko Design ma nowoczesne i funkcjonalne okapy w swojej ofercie. Myślę, że okap wyspowy tej firmy świetnie się u nas sprawdzi :)
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: jowittaa »

A macie witryny w kuchni? o ja oglądałam tutaj abra-meble/pl/pokoj-dzienny-jadalnia/witryny/ i właśnie mam połączoną kuchnię z salonem. W przejściu jakby jest zrobiona jadalnia. Bardzo spodobały mi się witryny. Można naczynia czy kieliszki ładnie wyeksponować. Co o tym myślicie? Są one w różnych rozmiarach, jedne są bardziej przeszklone inne mniej. Można sobie dopasować według gustu i miejsca.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: zuzia12 »

Oprócz mebli pomyśl też poważnie o zakupie różnych potrzebnych w kuchni akcesoriów. Z pewnością przydadzą Ci się między innymi pojemniki na ciasta i inne produkty spożywcze. Duży wybór takich artykułów można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Nettrading: nettrading/pl/pojemniki-na-ciasto .
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: klamra »

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są meble na zamówienie. Wtedy będą one idealnie dopasowane do naszej kuchni. Możliwość zamówienia takich mebli znajdziecie na przykład na stronie firmy Szaf-Mix: szafynawymiar.waw/pl/ .
architektura12
Posty: 14
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020 2:49 pm

Re: Które meble kuchenne?

Post autor: architektura12 »

My meble do kuchni kupiliśmy na edinos/pl/komplety-mebli-kuchennych i zdecydowaliśmy się na zestaw Limo. Wygląda pięknie, jest funkcjonalny, a do tego porządnie wykoany i nie było problemów ze skręceniem. Wszystko idealnie dopasowane. Ja polecam :)
ODPOWIEDZ