Jakie centrum medyczne wybrać?

Awatar użytkownika
nina998
Posty: 84
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:07 am

Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: nina998 »

Macie jakieś swoje sprawdzone centra medyczne? Jeżeli nie, to co myślicie o tym https://semperfortis.pl/ ? Mi się wydaje, że mają tam bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli wiecie coś na ich temat to koniecznie musicie mi dać znać. Jest sporo różnych opcji i nie wiem na co się zdecydować. Liczę na pomoc z Waszej strony w tej sprawnie.
Zaangażowanie uczuciowe to poważna sprawa.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: stylowa »

Jeśli są tutaj jakieś osoby ze Śląska, a dokładniej z Bielska-Białej, to polecam wybrać się do Centrum Medycznego Danea na Jaworzańską 40. Przyjmuje tam między innymi świetny dermatolog, dietetyk, ortopeda, ginekolog oraz szereg innych specjalistów. Personel jest bardzo miły, a każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.
akacja56
Posty: 37
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:27 pm

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: akacja56 »

Każdy pewnie wybierze coś w swoim rejonie. U nas pod Warszawą to poradnia neurochirurgiczna warszawa ostatnio u nas sprawdziła się rewelacyjnie. Nowoczesne technologie, szybkie terminy i do tego wykwalifikowani lekarze, którzy potrafią pomóc w różnych tego typu przypadkach jak ortopedia i wiele innych.
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: Krasnek »

Szukałam jakiegoś centrum medycznego, w którym przyjmuje dobry dermatolog. Chociaż przyznam szczerze, ze już zaczynam wątpić w receptowe specyfiki na łuszczycę. Zastanawiam się, czy na Dermacea maść na łuszczycę zamówić, ponieważ widziałam na stronie świetną ofertę naturalnych produktów.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: gina »

A czy jest tutaj może ktoś, kto może prowadzi swój gabinet lekarski? Tak pytam, ponieważ chciałabym kupić sobie paravan teleskopický i zastanawiam się czy warto w sklepie juventas-shop.cz? Słyszałam, że mają tam naprawdę dobre artykuły do przechodni, czy to prawda?
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: malwina »

Wszystko zależy od tego jakich specjalistów poszukujecie. Ja ze swojej strony polecam na pewno Gyncentrum, które znajdziecie w Krakowie, Katowicach czy Częstochowie. Można się tu umówić do poradni ginekologicznej albo endokrynologicznej gyncentrum/pl/poradnia-endokrynologiczna. Szybkie terminy, nowoczesny sprzęt i wysokiej klasy specjaliści.
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: lilly »

Temat nie jest prosty, ale wszystko zależy od tego, czego akurat potrzebujemy. I wychodzi na to, że przede wszystkim takie usg 3d Lublin badania mi będą potrzebne. Nie mówiłam jeszcze nic mężowi, bo chcę się upewnić. I w razie czego będę się starała, żeby moje dziecko było zdrowe i na pewno, żeby dorastało w innym świecie.
experience
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:04 pm

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: experience »

Podczas meczu koszykówki krzywo postawiłem swoją stopę i skończyło się na zwichnięciu. Musiałem udać się do ortopedy i całe szczęście trafiłem do specjalisty jaromir-jarecki/pl/, który w profesjonalny sposób mnie przyjął. Lekarz posiada bardzo dużą wiedzę na temat swojej specjalizacji, dlatego mam nadzieję, że niedługo z nogą wszystko będzie w porządku. Korzystaliście może kiedyś z jego usług?
juwcia
Posty: 53
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 am

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: juwcia »

jeśli mieszkacie w Warszawie i szukacie dobrej przychodni na Mokotowie to zdecydowanie polecam przychodnię Medivita :) ja chodzę tu regularnie na pobrania krwi. Można tu wykonać badania wstępne czy okresowe do pracy czy umówić się na wizytę do stomatologa. bez kolejek, w miłej atmosferze.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Jakie centrum medyczne wybrać?

Post autor: spalony »

Ja sobie bardzo cenię Prywatną Przychodnię Lekarską tu gabinetusg/com/pl/kontakt/ W tej przychodni wykonuje się badania USG układu wrotnego, tętnic nerkowych, brzucha, szyi i węzłów chłonnych, sutków, ślinianki i innych narządów. Co ważne w tej przychodni wykonuje się nie tylko USG osobom dorosłym ale też dzieciom.
ODPOWIEDZ