Internetowy biznes

olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: olka »

Oj, można prowadzić go w sieci, ale tak naprawdę sporo rzeczy musisz finalnie w domu wykonywać, dlatego wydaje mi się, że fajnie jest ułatwiać sobie takie zadania, a skoro tak, to tutaj netselekt/pl/ macie na przykład sprzęt sieciowy, czy drukarki etykiet. To nie wszystko, całość znajdziecie zerkając do nich.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: gina »

Ja to jestem w ogóle nieogarnięta, jeśli chodzi o coś takiego jak świadczenia ekwiwalentne i inne takie sprawy. Mogę prowadzić biznes i to bez większego problemu, ale jakoś tak pozostała rzecz nie jest dla mnie. I to dopiero jest kłopot.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: nuber »

W każdym biznesie szalenie ważne jest to, aby odpowiednio nim zarządzać i dbać o jego rozwój. Pod adresem: bpxglobal/com/solution/qlik-3/ znalazłem ofertę dzięki której na pewno uda Ci się o to zadbać. Dzięki niej wykorzystasz pełen potencjał swojej firmy.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: klamra »

A gdzie kupujecie artykuły biurowe dla Waszych firm? Macie swoje ulubione miejsca w sieci? Ja polecam sklep online Biurwa: biurwa/pl/piorniki . Wybór produktów jest tam bardzo duży i wszystko można sobie wygodnie zamówić online.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: RafalCraft »

Ja od jakiegoś czasu prowadzę sklep internetowy. Oprócz swojej strony mam jeszcze aukcje na allegro. Postanowiłem, że spróbuję wypromowac moje produkty i nawiązałem współpracę z agencją reklamową AdVist. Zaproponowali mi oni kampanie Allegro Ads advist/pl/uslugi/allegro-ads/ i od czasu jej uruchomienia sprzedaż moich produktów znacznie wzrosła. Także jeżeli planujecie prowadzić swój biznes w sieci to nie zapomnijcie o reklamie. Uwierzcie mi, że bez tego ciężko się przebić.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: groszek »

Od siebie mogę polecić odzież roboczą z pro-materials/pl/Spodnie-robocze-Snickers-6307-LiteWork-37-5-R-promocja-p282 Według mnie oferta tej firmy jest bardzo konkurencyjna. Warto się z nią zapoznać! Jakosć ich odzieży oraz dodatków jest wysoka.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: spalony »

Jak chcesz prowadzić biznes przez internet to bardzo dużo uwagi musisz włożyć w to aby być w tym internecie widocznym. Z całą pewnością warto będzie się doinformować na temat pozycjonowania aby łatwo można było Cie znaleźć. W wiekszych miastach jak Poznań moze być trudniej dlatego polecam artykuł https://www.poliuretanmax.pl/jak-pozycj ... -poznaniu/ nie przepalaj budżetu, działaj z głową i powodzenia :)
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: milka »

Na rozwój firmy wpływ ma też strona internetowa. Żeby biznes się rozwijał, a firma miała stabilną pozycję, to trzeba wybrać sprawdzonego dostawcę. Ciekawą promocję ma teraz Forpsi. Za 5 zł miesięcznie można otrzymać 100 GB przestrzeni na stronie. Dodatkowo zawartych w tym jest 100 skrzynek e-mail o powierzchni 1 GB. Poza tym możecie też liczyć na darmowe aktualizacje aplikacji i 5 subdomen. Tutaj jest więcej informacji https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ .
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: Stajl »

Jeśli chodzi o internetowy biznes, to na pewno i to przy każdej tego typu działalności, potrzebna będzie odpowiednia agencja SEO W końcu wypozycjonowanie strony internetowej/sklepu/Twoich usług itp itd - to podstawa do tego, aby zacząć sprzedawać. Ale jak wybrać odpowiednią agencję SEO? Może warto zdecydować się na mniejszą, która obsłuży klienta indywidualnie, jak np Vorma?
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: zuzia12 »

A czy wiecie, gdzie szukać specjalistycznych usług? Warto rozejrzeć się w internecie. Znajdziecie tam wiele różnych firm, oferujących usługi dla biznesu. Na przykład firma Mix-Graf ma w swojej ofercie ostrzenie noży: https://mix-graf.pl/serwis.html .
ODPOWIEDZ