Adwokat

Awatar użytkownika
nina998
Posty: 84
Rejestracja: śr paź 23, 2019 6:07 am

Adwokat

Post autor: nina998 »

Cześć, szukam sprawdzonego adwokata, który oferuje profesjonalną pomoc prawną. Korzystaliście już z tego typu usług i możecie kogoś polecić? Jak na razie jedynie mój znajomy wysłał mi taki link https://adwokat-kaliszewski.pl/ . Myślicie, że faktycznie warto się na niego zdecydować? Zależy mi na znalezieniu kogoś sprawdzonego, więc jeśli macie jakieś propozycje to śmiało dajcie znać, dzięki!
Zaangażowanie uczuciowe to poważna sprawa.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Adwokat

Post autor: gina »

Niestety nie znam tej firmy, także nie doradzę. Natomiast moja znajoma jakiś czas temu wiem, że korzystała z usług kancelarii kancelaria-kopko/pl i była bardzo zadowolona. Oni chętnie Ci pomogą- niezależnie od rodzaju sprawy, problemu. Oferują oni doradztwo, jak i sporządzanie dokumentów etc.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Adwokat

Post autor: groszek »

Udało CI się znaleźć adwokata? jeśli nie zajrzyj na gaworkancelaria/pl/ i zapoznaj się z ofertą tej kancelarii. Myślę, ze może ci bardzo pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Mnie niedługo czeka sprawa rozwodowa i gdyby nie pomoc adwokata chyba nie dałabym rady. Na początku wydawało mi sie, że uda mi się rozwieźć bez pomocy prawnika. Niestety sprawy się skomplikowały.
Awatar użytkownika
Felider
Posty: 115
Rejestracja: sob lis 16, 2019 5:07 am

Re: Adwokat

Post autor: Felider »

A czy coś takiego jest sprawdzone https://www.adwokat-laskowska.pl/ ? Pytam, bo w mojej okolicy są, a potrzebuję pomocy w pewnych sprawach. Jeżeli mieliście kiedykolwiek z nimi do czynienia to dajcie znać. Chociaż z tego co czytam na innych forach to są niezawodni i znają się na rzeczy. A ja właśnie kogoś takiego potrzebuję.
I już przynajmniej w zakamarkach własnego umysłu, każdy człowiek ma prawo, by go zostawiono w spokoju i nie zaglądano do środka.
spalony
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:21 pm

Re: Adwokat

Post autor: spalony »

Ja szukałem kncelarii adwokackiej która zajmuje sie prawem pracy. Polecono mi tę sawickiwspolnicy/pl/prawo-pracy/ Zapoznalem się z opiniami o tej kancelarii i wszystkie sa pozytywne. Dlatego mam zamiar skorzystać z ich usług. Może i kogoś z was zainteresująoferty tej kancelarii adwokackiej.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Adwokat

Post autor: nuber »

Znaleźć dobrego adwokata nie jest łatwo. Ofert i kancelarii jest wiele, ale niestety, nie zawsze są godne polecenia. Jeśli szukasz adwokata w Poznaniu, to świetnie sprawdzi się kancelaria prawna w Poznaniu jaką jest aliantlaw/pl . Możesz wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą.
ODPOWIEDZ