Dobry sklep z odzieżą

groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Dobry sklep z odzieżą

Post autor: groszek »

My odzież zamawiamy głównie przez internet! Dzisiaj wpadły mi w oko modne spodnie męskie i na pewno zamówię dwie lub trzy pary dla męża. Od dawna nie chodzimy do sklepów stacjonarnych. Uważam, że online jest większy wybór.
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Dobry sklep z odzieżą

Post autor: Inna12 »

Oprócz odzieży przydadzą się odpowiednie buty do niej a wtedy skorzystaj z oferty sklepu butosklep/pl/ U nich zakupisz obuwie na każdą okazję i w dobrej cenie. Mają duży wybór i niskie ceny więc wystarczy zamówić a w 24h dostawa będzie u ciebie. Jak coś nie będzie ci pasować to masz 30 dni na zwrot co na pewno wystarczy na podjęcie decyzji.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: Dobry sklep z odzieżą

Post autor: olka »

Właśnie sama potrzebuję czegoś takiego, jak wierzch sukienki. Nie wiem, co dokładnie mam kupić, dlatego dobrze będzie, jeśli mi to podpowiecie. Dodatkowo cenowo nie może być to drogie. Może wy mi powiecie, co na wierzch do sukienki kupujecie i w jakich miejscach? Na pewno mi to pomoże.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Dobry sklep z odzieżą

Post autor: Stajl »

Ja bardzo często kupuję w MOHITO. Ostatnio zamawiałam u nich sukienki na jesień w modnych kolorach. W tym sezonie na topie będą ubrania różowe i pomarańczowe, więc warto wybrać takie do swoich stylizacji. Ja bardzo lubię takie kolory, bowiem nadają stylizacji niepowtarzalnego charakteru.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dobry sklep z odzieżą

Post autor: nuber »

Jak szukacie dobrego sklepu z odzieżą to ja ten bialcon/pl/odziez/sukienki/sukienki-boho online wam polecam bo jednak mają tam wybór duży a do tego ceny ciekawe. Moja mama od nich zamawiała już kilkukrotnie i chwaliła, wygodne są te ubrania od nich, same się o tym przekonajcie też.
ODPOWIEDZ