Przyczyny wypadania włosów

homekk
Posty: 82
Rejestracja: śr maja 20, 2020 8:52 am

Re: Przyczyny wypadania włosów

Post autor: homekk »

Tak konkretnie to ja na tym się nie znam ale uważam, że jak się dość dobrze poszuka w internecie to można znaleźć kilka bardzo ciekawych rozwiązań. Dlatego też sama zaczęłam się zastanawiać nad tym jaką fryzurkę teraz sobie zrobić. I tak trafiłam na tę stronkę stylowymag/pl/trwala-ondulacja-czy-to-bezpieczny-zabieg-sprawdz-zanim-podejmiesz-decyzje-42918 dzięki której można dowiedzieć się, że jeśli chodzi o trwałą ondulację to teraz warto taką fryzurę zrobić.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Przyczyny wypadania włosów

Post autor: Stajl »

Przyczyny wypadania włosów może być bardzo dużo. Całkiem możliwe, że masz problem z gospodarką hormonalną. Jeśli nie wykonywałaś wcześniej żadnych badań hormonów, to polecam wizytę u endokrynologa. W Centrum Medycznym danea/pl/ możesz skorzystać z konsultacji bardzo doświadczonych endokrynologów, na miejscu też możesz wykonać podstawowe badania.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Przyczyny wypadania włosów

Post autor: milka »

Na wypadanie włosów najlepiej wybrać profesjonalne kosmetyki, które mają silne działanie, ale za to delikatnie mogą wzmocnić włosy. Kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów ma firma Montibello. Preparaty tej marki powstają przy współpracy z najlepszymi ekspertami, który znają nowoczesne technologie. Ich kosmetyki dostępne są tutaj bellita/pl/montibello .
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Przyczyny wypadania włosów

Post autor: groszek »

Oj różne mogą być przyczyny. Mi włosy wypadały po covidzie, przez anemie i tarczycę. Teraz jest ok. Ale w pewnym momencie myślałam, że wyłysieje i zastanawiałam się nad peruką z perukaradom/pl/peruki-radom-syntetyczne/ Na szczęście moje włosy są teraz mocne i gęste chociaż peruka nadal mnie czasami kusi.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Przyczyny wypadania włosów

Post autor: zuzia12 »

Jeśli chcesz, aby Twoje włosy pięknie się prezentowały to możesz też wziąć poważnie pod uwagę przedłużanie włosów. Poczytaj sobie o takiej możliwości w tym artykule: https://sosnowiecki.pl/is,przedluzanie- ... 33826.html . Myślę, że ta metoda może Ciebie zaciekawić.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Przyczyny wypadania włosów

Post autor: nuber »

A nie chcecie przerzucić się może na kosmetyki naturalne? Na pewno znaczenie ma również zdrowie naszego organizmu i trzeba wykonać podstawowe badania. Co do kosmetyków naturalnych, to zawsze możecie sprawdzić np. Herbapol Polana. A może ktoś już miał okazję testować?
ODPOWIEDZ