okna okna

stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

okna okna

Post autor: stylówka »

Witajcie. Na jakim etapie budowy wybieraliście okna? Bo my w sumie to dopiero stawiamy ściany ale mąż twierdzi, że już teraz powinniśmy zdecydować jaki rodzaj okien będziemy kupować. Więc postanowiłam zrobić małe rozeznanie aby w ogóle dowiedzieć się jakie okna teraz są w modzie. I tak też trafiłam na ofertę firmy Drutex S.A. jednego z najlepszych producentów okien. Także u nich wybierzemy raczej okna i nie tylko.
stylowa
Posty: 278
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:30 am

Re: okna okna

Post autor: stylowa »

Jeśli chodzi o okna do domu, to polecam zamówić je w jakieś zaufanej firmie, na przykład BIANEX z Wrocławia. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej bianex/pl/. Jak sami widzicie firma ta oferuje również transport oraz montaż zamówionych u nich okien, świadczy też usługi serwisowe ;) Na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy :)
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: okna okna

Post autor: milka »

Drutex to dobry wybór. Okna tej marki są solidne i moim zdaniem rozsądne cenowo. Sama mam okna pvc i zdecydowanie polecam. Kilka lat i są nadal ładne. Ponadto nie psują się - a to też dla mnie ważne. Drutex ma szeroki wybór stolarki - zarówno jeśli chodzi o technologię okien, jak i pakiety szybowe w nich montowane. Można wybrać coś dla siebie.
olka
Posty: 116
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:27 am

Re: okna okna

Post autor: olka »

Ja myślę, że dziś to nawet używane okna pcv nie wstyd jest kupować. Mam wrażenie, że to nawet rozsądniejsze, bo nie ma żadnych niepotrzebnych śmieci. Czasem okna wymienia się dla estetyki, a czasem z oszczędności. Mi jednak wydaje się, że najważniejsze, by się nimi cieszyć.
nuber
Posty: 545
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: okna okna

Post autor: nuber »

Jak szukacie dobrej jakości okien to tutaj internorm/com/pl-pl/produkty/okna/okna-pcv macie ofertę na okna plastikowe w przystępnej cenie. Moi znajomi niedawno je montowali u siebie i chwalą, ja też planuję jak będę remont robić.
ODPOWIEDZ