Uzależnienie

Krasnek

Uzależnienie

Post autor: Krasnek »

Najtrudniej mają bliscy osoby uzależnionej, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo jak przekonać do leczenia. Można poradzić się też specjalistów i zadzwonić na przykład do ośrodka terapii uzależnień Forest. Zatrudnieni są tam wykwalifikowani i doświadczeni psychoterapeuci, lekarze oraz inny personel. Bardzo miło podopieczni oceniają panią Kasię i Anię oraz pana Tomka i Piotra.
klamra

Re: Uzależnienie

Post autor: klamra »

W walce z uzależnieniem przydatna może być pomoc psychologa. Dlatego właśnie warto rozważyć terapię uzależnień. Na przykład w Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie psycholog-ms/pl/terapia-uzaleznien/ .
homekk

Post autor: homekk »

Jak już mowa o uzależnieniach to zastanawiam się nad tym czy zapisanie się na terapię w jakimś dobrym ośrodku leczenia uzależnień to dobry pomysł? Bo doskonale wiem, że wcale takie łatwe to nie jest. Ale mimo to zastanawiam się nad takim pobytem w ośrodku Nefo o którym wiele dobrego słyszałam. Wiem, że tam specjaliści indywidualnie dopasują rodzaj terapii do danej osoby. Także jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.
stylówka

Post autor: stylówka »

Jeśli chodzi o uzależnienia to moim zdaniem nie ma lepszego wyjścia jak udanie się na terapię do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień. I tak też dowiedziałam się, że w ośrodku Lewin można znaleźć terapeutów dzięki którym wyjście z danego uzależnienia na pewno staje się dużo łatwiejsze. Bo jednak posiadają oni nie tylko wiedzę na ten temat ale także i doświadczenie dzięki któremu na pewno uda nam się wyjść z nałogu.
ODPOWIEDZ