Reklama biznesu

groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Reklama biznesu

Post autor: groszek »

Od siebie mogę polecic usługi tej firmy inbmarketing/pl Zajmuje się marketingiem internetowym, tworzeniem stron oraz logotypów. Nie działaj na własną rękę jeśli nie masz wiedzy na temat marketingu, bo możesz sobie zaszkodzić. Lepiej zdać się na profesjonalistów.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Reklama biznesu

Post autor: nuber »

Moim zdaniem odpowiednie byłyby ekspozytory handlowe, które możesz dopasować i spersonalizować do swoich potrzeb. Firma, która zajmuje się wykonywaniem takich artykułów reklamowych to brooklyn/pl/products/ekspozytory-handlowe/ . Polecam Ci zajrzeć na ich stronę, może zainteresują Cię ich ekspozytory.
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: Reklama biznesu

Post autor: lilly »

Ja to myślę o kampanii 360 stopni, bo jednak najważniejsze dla mnie jest to, by dobrze poprowadzić swój biznes i wznieść go na wyżyny. I dlatego sprawdzam coś takiego jak zarządzanie umowami w firmie , bo jak to już ogarnę, to śmiało będę mogła się promować. I mam nadzieję, że to jednak z czasem się uda.
milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Reklama biznesu

Post autor: milka »

Teraz bardzo ważna jest promocja w sieci. Tu podstawą będzie atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna strona. Jeśli chodzi o koszt strony internetowej Łódź to są firmy, które robią świetne strony za rozsądne pieniądze. Rzuć okiem na przykład na portfolio firmy Internetowe strony Zespół kreatywnych ludzi, którzy robią strony kompleksowo i w dobrej cenie.
RafalCraft
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:11 am

Re: Reklama biznesu

Post autor: RafalCraft »

W tych czasach najlepszym miejscem na reklamę jest internet. Większość ludzi właśnie tam wyszukuje usługi i produkty, które są im obecnie potrzebne :) Warto pomyśleć o kampanii Google Ads, która zwiększy widoczność reklam w sieci i trafi bezpośrednio do Twojej grupy docelowej. Zapoznaj się z ofertą agencji marketingowej AdVist advist/pl/uslugi/kampanie-google-ads/ i poproś o darmową wycenę. Takie działania zwiększą zyski Twojej firmy
Krasnek
Posty: 78
Rejestracja: sob cze 06, 2020 2:50 pm

Re: Reklama biznesu

Post autor: Krasnek »

W takiej sytuacji powinnaś zgłosić się do Nakatomi. Dzięki współpracy z nimi sukces będziesz miała murowany. To specjaliści, którzy wszystko robią aby rzetelnie wypromować daną markę. Twój sklep internetowy będzie widoczny dla bardzo dużej liczby odbiorców i dzięki temu zdobędziesz rzeszę potencjalnych klientów.
jowittaa
Posty: 104
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:54 pm

Re: Reklama biznesu

Post autor: jowittaa »

Samo założenie firmy jest naprawdę trudne. Założenie strony internetowej może czasem być kosztowne i czasochłonne. Jest wiele dobrych artykułów jak ten tutaj https://mastert.pl/koszt-strony-interne ... tryne-www/ dzięki któremu dowiesz się jak najkorzystniej założyć stronę, czy jest to kosztowne, oraz czy możesz zrobić to samodzielnie
Inna12
Posty: 86
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:58 am

Re: Reklama biznesu

Post autor: Inna12 »

Reklamowanie biznesu to ważna kwestia ale warto też szukać informacji jak to robić aby nie palić budżetu na niedziałające sposoby. Ja niedawno czytałam taki artykuł https://one-mln.pl/prowadzisz-sklep-int ... -sprzedaz/ na temat tego jak dźwignąć sprzedaż w moim sklepie internetowym. Niebawem będę stosować te wskazówki aby zamknąć dobrze rok.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Reklama biznesu

Post autor: Stajl »

A słyszeliście może o firmie Solix? Specjalizują się w reklamie na różnego rodzaju monitorach zewnętrznych i wewnętrznych, w pełni konfigurowalnych. Można na nich wyświetlać przeróżną treść - zarówno tekst, zdjęcia jak i nawet filmy! Wszystko zarządzalne. Zobaczcie np tutaj: https://solix.pl/realizacje/pkp-energetyka jaką fajną realizację wykonali dla PKP - robi wrażenie, prawda?
Renata
Posty: 120
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:14 pm

Re: Reklama biznesu

Post autor: Renata »

Jeśli mowa o reklamie biznesu to warto skorzystać z tej ofery tu https://onetrend.pl/copywriting-tworzenie-tresci/ Ta agencja zapewni stronie www waszej firmy isnpirujące, metoryczne treści. Dzięki nim wasza widoczność w sieci będzie wysoka. Zaprezentujecie swoją firmę, usługi, produkty. Agencja też może poprowadzić bloga firmy lub poradniki.
ODPOWIEDZ