porady łóżkowe

stylówka
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:14 pm

porady łóżkowe

Post autor: stylówka »

Cześć. Właśnie zastanawiam się nad tym czy by czegoś nie zmienić w moim życiu intymnym. Bo nie chcę aby nuda zbyt szybko nam się wdarła w życie, to też rozważam zakup jakiś zabawek erotycznych. Z racji, że za bardzo się na tym nie znam popytałam się koleżanek. I tak jedna z nich poleciła mi sklep brak shop secretplace w którym sama już kilkukrotnie dokonywała takich zakupów. Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie?
balbo
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:28 am

Re: porady łóżkowe

Post autor: balbo »

A tutaj sekspoint/pl/pikantne-smsy-do-niego-10-gotowych-przykladow/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto. Między innymi znajdziecie tam propozycje pikantnych sms do niego, które niewątpliwie podgrzeją atmosferę. Zerknijcie sobie tam koniecznie. Prawda jest taka, że warto wprowadzać zmiany w związku, aby nigdy nie powiało nudą. Na tej stronie znajdziecie też wiele innych ciekawych artykułów.
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: Vitka »

Jezeli widzisz u faceta problem, to może warto trochę zacząć działać. Wiadomo, że takie rozmowy nie są łatwe ale lepiej chwile się pomęczyć aby później wszystko się poprawiło. Widziałam, że tutaj bieliznameska/com/pl/ możesz uzyskać informacje na temat tabletek, które pomagają w takich sytuacjach. Trzeba się z tym zmierzyć by być póżniej szczęśliwym.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: porady łóżkowe

Post autor: nuber »

Najważniejsze jest to, aby nie dopuścić do nudy w łóżku. Właśnie dlatego my z partnerem zdecydowaliśmy się na wprowadzenie gadżetów erotycznych. Na stronie: sexshop112/pl/33-sztuczne-penisy-dilda-czlonki są one dostępne w wyjątkowo szerokim wyborze i dobrych cenach.
lilly
Posty: 51
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:25 am

Re: porady łóżkowe

Post autor: lilly »

W sumie sporo można powiedzieć, ale moim zdaniem problem często nie wynika z samego zbliżenia, a z późniejszych konsekwencji. Dlatego moim zdaniem warto wiedzieć tabletka po gdzie kupic i się stosować, jeśli problem niechcianej ciąży może się pojawić. Moim zdaniem lepiej to, niż dać dziecku nieszczęśliwe życie.
ODPOWIEDZ