Używany samochód

sisi
Posty: 123
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:15 pm

Re: Używany samochód

Post autor: sisi »

Czy samochód nowy, czy używany, odpowiednie ubezpieczenie i tak trzeba płacić. Każdy o tym wie, dlatego ja również was na tym punkcie uczulam. Nie chodzi o wasze kary, ale też i bezpieczeństwo innych. Sprawdzajcie też różne opcje, zanim się na coś zdecydujecie. Może coś takiego beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ wam się sprawdzi?
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Używany samochód

Post autor: firut »

A macie może jakieś sprawdzone informacje na temat aut zastępczych od ubezpieczyciela? Mam tutaj na myśli na przykład coś z tego zakresu samochód zastępczy z oc sprawcy . Widziałem takie rozwiązania w Internecie i bardzo mnie to zaciekawiło. Już raz miałem problem przemieszczaniem się po kolizji i nie chcę przez to przechodzić drugi raz. Dajcie znać co uważacie.
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Używany samochód

Post autor: zuzia12 »

Moim zdaniem lepiej kupić samochód z salonu. Takie auto to przecież inwestycja na długie lata. Polecam rzucić okiem na przykład na auta marki Jaguar: nordauto.jaguar/pl/jaguar-range-xe . Myślę, że taki hybrydowy model przypadnie Wam do gustu.
malwina
Posty: 192
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:12 pm

Re: Używany samochód

Post autor: malwina »

Według mnie to nie ma znaczenia, czy auto jest nowe czy używane, w obu przypadkach należy o nie regularnie dbać. Moim zdaniem warto dbac przede wszystkim o wnętrze i obecnie dobrze jest kupić porządne dywaniki samochodowe gumowe, takie sprawdzają się najlepiej. Można je dostać w dobrej cenie w sklepie Specjal Auto specjal.auto/pl/kategoria-produktu/dywaniki-samochodowe/. Duzy wybór, korzystne ceny i bardzo sprawna wysyłka zamówień.
BeataE0020
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:12 am

Re: Używany samochód

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli interesujecie się motoryzacją i chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tej tematyce i nie tylko to oczywiście to serwis moto-info-serwis/pl/ będzie idealnym miejscem dla każdego fana. Znajdziecie tam wiele wskazówek i profesjonalnej wiedzy.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Używany samochód

Post autor: nuber »

Moim zdaniem nie warto jest kupować używany samochód - może mieć on ukryte wady, o których nie mamy pojęcia. Zdecydowanie lepiej zdecydować się na auto nowe. Na stronie: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/dostepne-na-miejscu znajduje się oferta cenionej marki Volvo, w której dostępne są nowe auta w atrakcyjnych cenach.
Stajl
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Używany samochód

Post autor: Stajl »

Moim zdaniem nie ma nic złego w kupowaniu używanego samochodu. Zresztą mało kogo stać na zakup auta z salonu, więc raczej to normalne, że kupuje się auta z drugiej ręki. Pamiętajcie jednak, żeby po zakupie zrobić taki gruntowny przegląd i wymienić niektóre części. Na pewno n a pierwszy ogień powinny pójść hamulce, bo od nich zależy bezpieczeństwo jazdy. Szybkie i skuteczne naprawy hamulców i nie tylko wykonuje serwis mbautoserwis/com/hamulce/ . Wszystko robią na oryginalnych częściach, co gwarantuje skuteczną naprawę.
groszek
Posty: 222
Rejestracja: pn lip 13, 2020 10:54 am

Re: Używany samochód

Post autor: groszek »

Ja wszystkie części do samochodu zawsze zamawiam przez internet. Tak jest dużo taniej. Mechanikowi płacę tylko za robociznę. Ostatnio zamawiałam akumulator z mobilny-akumulator/pl/ Szczerze polecam tą firmę. Ma ogromny wybór akummulatorów i bardzo dobre ceny. Szybko realizują zamówienia.
GabrielRWrz
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:47 am

Re: Używany samochód

Post autor: GabrielRWrz »

Jeśli szukacie odpowiedniego sklepu z częściami lub akcesoriami do samochodu terenowego lub specjalnego to polecam zapoznać się z terenowiec/pl/pl/143-lampy-dalekosiezne, gdzie znajdziecie niezbędne części oraz akcesoria.
klamra
Posty: 158
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:17 pm

Re: Używany samochód

Post autor: klamra »

Jeśli planujecie zakup auta to moim zdaniem warto wziąć pod uwagę samochody marki Hyundai. Tutaj znajdziecie stronę dealera aut tej marki: nordauto.hyundai/pl/oferta/promocje/hyundai-akcesoria-warszawa . Warto się zainteresować bliżej.
ODPOWIEDZ