Dobra restauracja

milka
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:28 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: milka »

Uważam, że dobra restauracja to taka, która dba o klienta i korzysta z produktów dobrej jakości. W każdej zużywa się dużo oleju, więc żeby nie marnować czasu na dostawy, można zgłosić się do firmy trafinoil/pl/ . Dostarczają regularnie olej dla restauracji i odbierają zużyty. Mogą też za darmo dać beczki na niepotrzebny już tłuszcz. Formalności trwają chwilę, także warto skorzystać.
KicakBM
Posty: 41
Rejestracja: pn lis 02, 2020 3:36 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: KicakBM »

Ja osobiście zwracam uwagę zarówno na wystrój lokalu, obsługę jak i dobre jedzenie czy alkohol. To wszystko sprawia, że lubię chodzić do danej restauracji. Moim faworytem zdecydowanie na mapie Warszawy jest Bubbles. Gdy tylko odwiedzam siostrę w stolicy zawsze się tam udajemy czy to na lunch czy kolację.
Awatar użytkownika
firut
Posty: 492
Rejestracja: czw paź 17, 2019 6:07 am

Re: Dobra restauracja

Post autor: firut »

A czy takie napiwki to według Was dobra opcja? Ja się właśnie zastanawiam nad tym, czy warto w to zainwestować. Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje na ten temat.
lęk (...) jest pierwszym warunkiem odwagi
Vitka
Posty: 136
Rejestracja: śr lis 04, 2020 12:03 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: Vitka »

Możesz pomyśleć o zakupiee odpowiedniego sprzętu i dobrej jakości wyposażenia. Sama trochę orientowałam się w tym temacie i widziałam, że tutaj multigastro/pl/taborety-gastronomiczne mają bardzo fajny sprzet.
Awatar użytkownika
arax
Posty: 227
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: arax »

Planuję zakupić szafę chłodniczą do mojej restauracji - moglibyście mi coś polecić? Czy szafa ze strony https://gastroplaneta.pl/pl/c/Chlodziarki-do-butelek/27 jest dobrej jakości i warto w nią zainwestować? Jaka jest wasza opinia na ten temat? Będę wdzięczny za waszą pomoc!
Rzadko kiedy czasy są surowsze niż ludzie.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: nuber »

W restauracji ważny też jest wystrój wnętrz, meble jakie tam wstawimy. Tutaj notodo/pl/industrialne-i-loftowe-wyposazenie-kawiarni-restauracji-i-pubow macie fajnej jakości ręcznie robione meble industrialne. Są one stylowe, nadadzą się do każdego wnętrza. Polecam sprawdzić ich sklep.
zuzia12
Posty: 122
Rejestracja: pt paź 02, 2020 9:19 am

Re: Dobra restauracja

Post autor: zuzia12 »

Polecam taki wybór jak restauracja Lublin: kuchniaotwarta/com/. Znajduje się ona w Lublinie. Serwuje przepyszne dania kuchni fushion. Znajdziecie u nich pyszne dania mięsne - steki, polędwicę czy pierś z kaczki ale też pyszne risotto dyniowe czy canelloni z wędzoną ricottą.
gina
Posty: 222
Rejestracja: czw maja 14, 2020 8:29 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: gina »

Widzę, że też lubicie chodzić raz po raz do restauracji. A jak, trzeba się rozerwać raz na jakiś czas. Tutaj pomorskie-prestige.eu/food-stories-pomorskie-restauracje/nie-tylko-dla-wegan-nasze-ulubione-weganskie-restauracje-w-gdansku-i-gdyni/ macie świetny artykuł z którego możecie dowiedzieć się o najlepszych restauracjach dla wegan.
nuber
Posty: 547
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:43 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: nuber »

Warto jest stawiać na klimatyczne i sprawdzone miejsca takie jak pizzatopia/com/poznan/ Restauracja ma swój niepowtarzalny klimat a kuchnia najlepszej jakości! Jeżeli ktoś z was będzie w pobliżu i będziecie chcieli zjeść coś dobrego w bardzo fajnym miejscu to koniecznie wpadnijcie do nich!
Langsam
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:35 pm

Re: Dobra restauracja

Post autor: Langsam »

Podczas mojej ostatniej wizyty w Krakowie znajomi zaprosili nas na obiad do niezwykłego miejsca. Miejsce magiczne nie tylko dlatego, że pod Wawelem, ale ze względu na podwawelską atmosferę. Niby kameralne sale, ale siedzieliśmy przy ścianie z widokiem na Wawel, który robił niesamowite wrażenie podobnie jak różne obrazy i fotografie na innych ścianach. Zjedliśmy pieczoną kaczkę, której smak nie da się porównać z innymi podobnymi potrawami a na deser piernik szefa kuchni. Niezapomniany smak, jak dopytałam, przygotowany był z wykorzystaniem tylko polskich ziół stosowanych w restauracji Pod Baranem podbaranem/com/przyprawy-i-ziola-kuchni-polskiej/ będę długo wspominać.
ODPOWIEDZ